Anasayfa » Inklet 2.2.3 Mac
Araçlar- Çeşitli

Inklet 2.2.3 Mac


Hakkında

Inklet, izleme dörtgeninizin bir kalem tableti taklit etmesini sağlar. Bir Pogo Sketch kullandığınızda, izleme paneli basınca duyarlı hale gelir.
Özellikleri

  • Tam tablet - Pogo Sketch'inizi izleme dörtgeni etrafında hafifçe hareket ettirmek, imlecin mürekkep bırakmadan gezinmesine olanak tanır. Çekmek için basıncı artırın; daha ağır basınç, daha kalın bir vuruşla sonuçlanacaktır.
  • El yazısı tanıma - Inklet, OS X'te yerleşik olarak bulunan el yazısı tanıma ile çalışır. Not almak veya karalama yapmak için izleme dörtgeninizi kullanın.
  • Gelişmiş avuç içi reddi - Inklet, istenmeyen izleme paneli dokunuşlarını algılamak için gelişmiş bir algoritma içerir. Bu, çizerken yanlışlıkla avucunuzu izleme dörtgenine koyma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.10 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.