Anasayfa » Into The Breach 1.2.22 MacOS
Strateji

Into The Breach 1.2.22 MacOS


Hakkında

İnsan uygarlığının kalıntıları yeryüzünün altında üreyen devasa yaratıklar tarafından tehdit ediliyor. Bu uzaylı tehdidini önlemek için güçlü mekanikleri gelecekten kontrol etmelisiniz. Dünyayı kurtarmak için yapılan her girişim, FTL yapımcılarının bu sıra tabanlı strateji oyununda rastgele oluşturulmuş yeni bir meydan okuma sunuyor.
Özellikleri

  • Şehirleri Savun:  Sivil binalar mekanlarınızı güçlendirir. Onları Vek'ten koru ve ateşini izle!
  • Stratejinizi Mükemmelleştirin:  Tüm düşman saldırıları minimalist, sıra tabanlı savaşta telgraflanır. Rakibinizin saldırısını analiz edin ve her turda mükemmel bir karşı çıkın.
  • Ultimate Mech'i inşa edin:  Corporate-Nation adalarında Vek istilasıyla savaşırken yeni silahlar ve eşsiz pilotlar bulun.
  • Başka Bir Şans:  Başarısızlık bir seçenek değildir. Yenilgiye uğradığınızda, başka bir zaman çizelgesini kaydetmek için zaman içinde yardım gönderin!
Sistem Gereksinimleri

10.7 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

257 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.