Anasayfa » Cities Skylines1.13.0.f8 Sunset Harbor Mac
Simülasyon Strateji

Cities Skylines1.13.0.f8 Sunset Harbor Mac


Hakkında

Cities Skylines1.13.0.f8 Sunset Harbor  klasik şehir simülasyonuna modern bir yaklaşımdır. Oyun, şehir kurma deneyiminin köklü tropiklerini genişletirken, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını gerçekleştirmek için yeni oyun öğeleri sunuyor. Cities in Motion serisinin yapımcılarından, oyun tamamen gerçekleştirilmiş bir taşıma sistemine sahiptir. Ayrıca, katmanlı ve zorlu simülasyon için oyun tarzınıza uyacak şekilde mod değiştirme yeteneğini de içerir. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız, bu yüzden kontrolü elinize alın ve gökyüzüne ulaşın!
Özellikleri

  • Çok katmanlı ve zorlu simülasyon: Şehrinizi sıfırdan inşa etmek öğrenmesi kolay, ama ustalaşması zor. Şehrinizin belediye başkanı olarak oynamak, eğitim, su elektriği, polis, yangınla mücadele, sağlık ve çok daha fazlası gibi temel gereksinimleri şehirinizin gerçek ekonomi sistemi ile dengelemekle karşı karşıya kalacaksınız.
  • Şehrinizdeki vatandaşlar, çok sayıda oyun senaryosu için yerçekimi ve özgünlük havası ile akıcı bir şekilde tepki veriyor.
  • Kapsamlı yerel trafik simülasyonu: Devasa Siparişler, Cities in Motion serisini geliştirmek için kapsamlı bir deneyim, tamamen dışa dönük ve iyi hazırlanmış bir ulaşım sisteminde tamamen kullanılmaktadır.
  • İlçeler ve Politikalar: Belediye binasından sadece bir yönetici olmaktan daha fazlası. Şehrinizin bir bölümünü ilçe olarak belirlemek, kendi şehriniz için Belediye Başkanı statüsüne yükselmenize neden olan politikaların uygulanmasına yol açar.
  • Kapsamlı modifikasyon desteği: Mevcut haritalarda ve yapılarda geliştirme veya geliştirme. Daha sonra bunları oyuna aktarabilir, paylaşabilir ve Steam atölyesinde diğer şehir inşaatçılarının kreasyonlarını indirebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 (64-bit)
İndirme Linkleri

Turbobit

5.37 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.