Anasayfa » iSkysoft Video Converter Ultimate 11.1.0.4 Mac OS
Dönüştürücü

iSkysoft Video Converter Ultimate 11.1.0.4 Mac OS


Hakkında

En sevdiğiniz filmleri / filmleri iPad, iPhone veya Apple TV'de tadını çıkarmak için dönüştürün! Neden iMedia Converter Deluxe'ü seçmelisiniz? iMedia Converter Deluxe, her yerde herhangi bir video veya DVD koleksiyonunun keyfini çıkarmanıza yardımcı olan hepsi bir arada bir multimedya aracıdır. Sadece bir video dönüştürücüsü (şifreli DVD desteği) değil, aynı zamanda bir video editörü, çevrimiçi video indiricisi ve DVD yazıcısıdır.
Özellikleri

Con Yüksek Dönüştürme Hızı - 30X videoyu daha hızlı dönüştürün, özellikle MOV, VOB, M4V, M2TS, MTS, MKV, FLV, TS, MP4 ve AVI gibi H.264 kodlu videoları dönüştürün. - 2 saatlik bir filmi kalite kaybı olmadan dönüştürmek için SADECE 5 dakika! ▲ Destek Formatları ve Cihaz - Destek formatı: AVCHD MTS / M2TS, TS, HD MKV, HD MOV, WMV, MP4, AVI, MOV, MPEG, FLV, MP3 — ve kelimenin tam anlamıyla daha fazlasını yükler. - Destek cihazı: iPhone (iPhone 5S veya üzeri), iPad (iPad mini ve iPad hava), iPod, Galaxy III, Galaxy 4, Galaxy Note, kindle Fire, Xbox One, Blackberry, PSP, akıllı telefonlar, Playstation 4, vb. - Dönüştürülmüş tüm 3 boyutlu videoların polarize 3B gözlüklerle ve ayrıca 3B gözlüklerle keyfini çıkarabilirsiniz. Videos Videoları Düzenle - Birleştirme, döndürme, kırpma, kırpma ve filtre efektleri, altyazı, filigran ve daha fazlası gibi bir dizi video düzenleme aracıyla videolarınızı düzenleyin. ▲ DVD'leri Yaz - Büyük ekran televizyonunuzda oynatmak için herhangi bir videoyu yazın. - DVD'leri yazmak için yeni eklenen 10 menü dahil olmak üzere renkli bir menü şablonu arasından seçim yapabilirsiniz. - Kaliteyi kaybetmeden DVD'leri dönüştürün. Da Meta Veri Alma - Dönüştürülmüş videolara resim, oyuncu, yönetmen, bölüm, isim vb. Web'den meta veri almayı ve eklemeyi destekler. - Meta verideki bilgiler düzenlenebilir. - Dönüştürülen videolar ve meta veriler iTunes arşivine aktarılabilir ve senkronize edilebilir. Videos Çevrimiçi Videolar İndir - YouTube, Hulu, Facebook, VEVO, Vimeo, Dailymotion ve diğerleri dahil olmak üzere 1000'den fazla siteden çevrimiçi videolar indirin. - İndirdikten sonra videoyu herhangi bir formata dönüştürün. Features Diğer Özellikler - Önceden Ayarlanmış ve Özelleştirilebilir En İyileştirme Biçimleri - 2D'yi 3D'ye Dönüştür - Medya Dosyalarını iTunes'a Kolayca Aktarın - Medya Tarayıcı - Gerçek Zamanlı Önizleme
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üzeri, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

104 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.