Anasayfa » Tipard Total Media Converter for Mac 9.1.20
Dönüştürücü

Tipard Total Media Converter for Mac 9.1.20


Hakkında

Güçlü Tipard Total Media Converter, DVD'lerin AVI, MPEG, VOB vb. Gibi diğer video formatlarına kopyalanmasını desteklemez, aynı zamanda çeşitli video formatları arasında dönüştürmeyi de tamamlayabilir. Ek olarak, yazılım DVD'lerden ve videolardan ses çıkarabilir ve bunları istediğiniz zaman herhangi bir ses biçimine dönüştürebilir.

Ön Ayar Parametreleri için En Uygun Yapılandırma

Farklı çözünürlüklerde en iyi video çıkış kalitesini sağlamak için Video Converter Ultimate, her çıkış formatı için varsayılan olarak bazı mükemmel yapılandırma seçenekleri sunar. Binlerce dahili profesyonel testten sonra, tüm parametre kombinasyonları kodlayıcı, çözünürlük, bit hızı, kare hızı, video kodeği, ses kodeği, vb. Arasında en uygun dengeye sahiptir.  Ayrıca, gerekirse, özel parametrelerle özelleştirilmiş bir format da oluşturabilirsiniz.

Herhangi Bir Videoyu Birçok Cihaz İçin 1000'den Fazla Biçime Dönüştürme

Wondershare Video Converter Ultimate, tüm popüler ve sıra dışı medya dosyalarını dönüştürmenize olanak tanır. Çok çeşitli çıktı formatlarını, 4K ve VR gibi sıcak video formatlarını destekler. Her kullanıcının ihtiyacını karşılamak için sürekli yeni formatlar eklenir. Bu arada, Video Converter Ultimate, Apple cihazları, Android cihazları, VR ve oyun konsolları gibi her türlü cihaz için videoları dönüştürmenize yardımcı olur. Aşağıda listelenen desteklenen formatları kontrol edebilirsiniz:
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

54 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.