Anasayfa » iSubtitle 3.1.2 Mac OS X
Araçlar- Çeşitli

iSubtitle 3.1.2 Mac OS X


Hakkında

Filmler için altyazılar ve daha fazlası.  iSubtitle, filmler ve televizyon dizileri için altyazılar bulmak, sonuçları tam ekran görüntülemek ve hatta bir videoyu bölümlere ayırmak ve size bir kapak oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Operasyonu çok basit, tüm seyirciler için uygun. Videoyu açın, altyazılara baktığınız listeden bir konum seçin, iSubtitle'ın hangi sürümle indirileceğini ve otomatik olarak ekleneceğine karar vermelisiniz, böylece orijinal versiyonda videoların keyfini çıkarabilirsiniz.  iSubtitle bir oyuncu olarak hizmet vermektedir, ancak videoyu iPod, iPhone veya AppleTV'nizde dinlemeye ve iTunes listenize eklemeyi tercih etme seçeneğini sunmak isterseniz.  Son olarak iSubtitle, bölümleri ayarlamanıza, daha fazla bilgi ekleyerek dijital veri dosyasını düzenlemenize ve bir çerçeveden bir kapak eklemenize izin verir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.