Anasayfa » iTubeGo YouTube Downloader 7.0.1 macOS
İnternet Araçları

iTubeGo YouTube Downloader 7.0.1 macOS


Hakkında

YouTube'dan ve 10.000'den fazla web sitesinden full HD/4K/8K videoları yüksek hızda indirin YouTube, Dailymotion, Facebook ve diğer akış siteleri için güçlü bir HD video indiricisi olan iTubeGo HD Video Downloader, yüksek kaliteli videoları toplu olarak indirmek için 10 kat daha hızlı hız sağlar. Ayrıca, video ve müziği kolayca indirmek ve Youtube'u MP4, MP3 ve daha fazlasına kesmek için yerleşik bir tarayıcı sağlar. iTubeGo YouTube Downloader, YouTube, Facebook, Instagram, Dailymotion, Vimeo, TikTok, Pornhub, Xvideos, SpankBang, xHamster ve diğer web sitelerinden videolar indirmenize izin verir. iTubeGo, 480p, 720, 1080p, 2K, 4K, 8K vb. dahil olmak üzere çeşitli SD ve UHD video kalitesi seçenekleri sunar. Video indirmenin yanı sıra, iTubeGo ayrıca videodan ses çıkarabilir ve yüksek kaliteli 320kbps MP3 formatında kaydedebilir. Çoğu müzik sitesinden mp3 indirmeyi destekler.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

50 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.