Anasayfa » iZotope VocalSynth v2.1.0 MacOS
Ses Düzenleme

iZotope VocalSynth v2.1.0 MacOS


Hakkında

iZotope VocalSynth 2.1.0, prodüksiyonlarınızla birlikte gelişen sürükleyici bir vokal deneyimidir. Vocoder, Compuvox, Polyvox, Talkbox ve yedi stomp-box stil efektine sahip tamamen yeni Biovox'u tek bir güçlü eklentide edinin.
11 Haziran 2020'de yayımlanan Sürüm 2.1.0 Hatalar ve Düzeltmeler: * Logic Pro X 10.5'te sabit kilitlenme * macOS Catalina için geliştirilmiş destek * Windows'u yeniden yüklerken veya yükseltirken kaldırıcının ilk olarak çalışmayacağı bir sorun düzeltildi * Yükleme yolunu güncelleyin 64-bit Program Files dizinine Windows * Yardım belgelerinin Japonca çevirisi eklendi * Performans iyileştirmeleri * Pitch modülündeki kök notaların enharmonik adlarını görüntüleme KURULUM: - IZotope.dmg'yi yükleyin - Tamamlanan tüm biçimleri kontrol edin . - VocalSynth 2.pkg Tamamlandı yükleyin .
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8.5 Mountain Lion – macOS 10.15 Catalina
İndirme Linkleri

Turbobit

60 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.