Ses Düzenleme

W.A.Production Helper Series V2 Mac


Hakkında

Helper Series 2 Paketi
Yükseltme Not: Bu, Yardımcı Geçici Akımlar, Yardımcı Ekolayzer veya Yardımcı Doygunlaştırıcı sahipleri için bir Yükseltmedir. Helper Series 2 Paketinin tam sürümü de mevcuttur.

Yardımcı eklentiler, müzik karıştırma oyununuzu bir sonraki seviyeye getirmek için hayati öneme sahip mükemmel karıştırma araçları olacak şekilde tasarlanmıştır. Tek tek kanallarda veya gruplarda veya ana kanalda kullanmanız önemli değildir, müziğinize iyi sonuçlar vermeyi garanti eder.

WA Production, değerinin olduğundan emin olmak ve şarkınıza sihirli sonuçlar getirmek için bunları dikkatlice tasarladığından, kullanımı kolay bu çok yönlü eklentilerle müziğinizden diğerlerinden ayrılma fırsatı verin.

Helper Equalizer 2, mükemmel iş akışı ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile özel özellikler içeren benzersiz ve çok yönlü bir ekolayzır eklentisidir. Diğer herhangi bir ekolayzer eklentisinin aksine, sesinizi daha iyi şekillendirmek için 5 farklı EQ şekli ile oynayacaksınız.

Özellikleri

Sezgisel kullanıcı arayüzü
5 farklı EQ şekli
5 farklı kanal modu
10 Fabrika ön ayarları
Duyarlı ve CPU dostu
Yeni Sürüm 2’de

Yeni GUI
Presets yöneticisi
Catalina uyumlu
Pro Tools / AAX uyumlu
Küçük Hata Düzeltmeleri

Helper Saturator 2, ses sinyaline doygunluk uygulamak için profesyonel olarak tasarlanmış bir ses efekti VST eklentisidir. Helper Saturator 2 sadece basit bir doygunluk eklentisi değil, aynı zamanda 2 filtre özelliği, 2 tür doygunluk modülü ve 5 farklı ses sinyalini işleyebilme özelliğine sahiptir.

Özellikler
Analog Doygunluk
Basit kullanıcı arayüzü (şık ve kullanımı kolay)
Temiz filtre modülleri
10 Fabrika ön ayarları
Duyarlı ve CPU dostu
Yeni Sürüm 2’de

Yeni GUI
Presets yöneticisi
Catalina uyumlu
Pro Tools / AAX uyumlu
Küçük Hata Düzeltmeleri

Seslerin şeklini kontrol edebilmek, müzisyenleri müziklerini karıştırırken son derece yararlıdır. Ancak Helper Transients 2, sıradan bir geçici şekillendirici eklentisinden çok daha fazlasıdır, çünkü ses kaynağının kendisinden 5 farklı ses sinyali işleyebilir.

Saldırı (geçici
amplifikasyon veya zayıflama miktarı ) Sustain (amplifikasyon veya sürekli ses zayıflatma miktarı)
Temiz işleme
10 Fabrika ön ayarları
Duyarlı ve CPU dostu
Sürüm 2’deki yenilikler

Yeni GUI
Presets yöneticisi
Catalina uyumlu
Pro Tools / AAX uyumlu
Minor Bug Fixes

Sistem Gereksinimleri

Mac OSX 10.7 ve üstü (32 ve 64 bit)

İndirme Linkleri

Turbobit

66 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.