Anasayfa » YC Audio Venom Drums RETAiL MacOS
Ses Düzenleme

YC Audio Venom Drums RETAiL MacOS


Hakkında

YC Audio Venom Drums, çok popüler drum kit 'Venom Drums' tarafından etkilenen 'Venom Drums VST' etiketinden ilk VST'yi getiriyor. Bu vst ile üreticilere davullarını tek bir yerde üretme esnekliği ve erişilebilirliği sağlar. Kullanıma hazır 5 bateri seti ile her kit 1 vuruş, 1 alkış, 1 trampet, 1 HiHat, 1 perc ve 1 açık şapkaya ayrılmıştır. Bu, yapımcı için bir sonraki vuruşlarını yaparken hayatı kolaylaştırır! Mac ve PC'ye kolay kurulum, sadece vst eklenti klasörünüze sürükleyip bırakın ve DAW'nuzu açtıktan sonra yenileyin. Bu VST,! LlMind, Timbaland, AraabMuzik ve daha fazlası gibi üreticilerden ilham aldı.
Özellikleri

Ürün Detayları: 5 Davul Seti VST 32 Bit Au Mac Mac Kolay Kurulum Bonusu - MIDI ve Tempo Dahil 10 Davul Döngüsü 306MB Sıkıştırılmış Her bateri seti şunları içerir: 1 - Kick 1 - Clap 1 - Snare 1 - Perc 1 - HiHat 1 - Open Hat
İndirme Linkleri

Turbobit

150 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.