Anasayfa » Wondershare Photo Cutter 1.0.7 macOS
Fotoğraf

Wondershare Photo Cutter 1.0.7 macOS


Hakkında

Wondershare Photo Cutter 1.0.7 Bir profesyonel olmadan arka planı profesyonel olarak kaldırın. Ürün resimleri veya profil resimleri için şeffaf bir arka plan mı yoksa bir kişi veya nesne için arka planın mı değiştirilmesi gerekiyor? Bu akıllı, verimli ve uygun maliyetli araç, kesin olmayan notlarınızdan hassas sonuçlar getirmenizi sağlar.
Özellikleri

Özelleştirilmiş Fırça Boyutları Fırçanızı 1 piksel kadar küçük veya 250 piksel kadar büyük yapın Arka Plan Şablonları Çeşitli stillerdeki 20 hazır ayarlı arka plan arasından seçim yapın Sürükle ve Bırak Arayüzü Beceri seviyenize bakılmaksızın öğrenmesi kolay sezgisel bir tasarım Çizgi Düzelt Bir çizgi çizdiğinizde, fotoğrafınız otomatik olarak düzeltilecektir Kenar Bulanıklığı Kesme nesnelerini seçtiğiniz arka planların üzerine yumuşak bir şekilde yerleştirin Yerleşik Eğitim Bu etkileşimli adım adım kılavuzla bu basit programı nasıl kullanacağınızı öğrenin Kes ve Kırp Fotoğrafınızı yeniden boyutlandırın veya en boy oranını kolayca değiştirin Geniş Format Desteği Jpeg, TIFF (8 bit veya 16 bit), PNG, BMP, GIF, Jxr veya Jiff
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

33 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.