Anasayfa » JixiPix Pastello Pro 1.1.7 Mac OS X
Fotoğraf

JixiPix Pastello Pro 1.1.7 Mac OS X


Hakkında

Fotoğraflarınızı pastel, kalem, tebeşir, mangal ve pastel boya ile güzel bir resim haline dönüştürün Pastello, JixiPix Impresso Pro için yeni bir arkadaştır. Pastello, onbeşinci yüzyıla kadar zaman içinde geri götürür. Kuru renklerdeki fırçalar ve büyük hareketlerden uzak, hem parlak hem de incelikli. Leonardo da Vinci'nin meşhur “kuru renk metodu” siyah kalem, kırmızı ve sarı pasta ile sadeliği ve güzelliğinde çok güçlüdür. Daha sonra, sanatçılar cazibeyi çok nazik bir şekilde karıştıran portreler çizdi. Birkaç yüzyıl sonra, pastel parlak renkler ve net detaylarla dolu. Günümüze hızla ilerleyen ve dijital çağda sanatçı, renkleri geleneksel bir ortamda karıştırabildi. Pastello, bir fotoğrafı otomatik olarak pastel bir çizime dönüştüren ve özelleştirme seçenekleriyle birlikte bir sanat kağıdına yerleştirilen elverişli bir iş akışına sahiptir. Pasta tebeşir, odun kömürü, renkli kurşun kalem, grafit, Conte Crayon veya katman stilleri olarak değiştirilebilir. Başlangıç, geleneksel tasarımlar kadar narin demektir, daha sonra bunları dolgularla, gölgelerle ve ayrıntı katmanlarıyla oluşturmanızı sağlar. Medya oldukları gibi değerlidir ya da anlamlı çalışma için bunları karıştırabilirsiniz. Pastello, karışık teknik kalem, mum boya, kalem ve eski kağıt kullanarak birçok geleneksel çizim stiline ve DaVinci efektine sahiptir. Kullanımı kolay! Rönesans ressamı tarafından yaratılmışmış gibi yaş, derinlik ve zamansız güzelliği ile dolu, kendi eşsiz sanat eserlerinizi özelleştirmek, karıştırmak ve ayarlamak için tüm özgürlüğü ile tek tıklamalı hazır ayarlarda karışık medya var.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

217 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.