Anasayfa » Karabiner-Elements 14.8.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Karabiner-Elements 14.8.0 Mac


Hakkında

Özellikle özel karakterler kullanan çeşitli dillerde metin yazmanız gerekiyorsa veya kişiselleştirilmiş klavye kısayolları oluşturmak istiyorsanız, klavye tuşlarını yeniden eşlemek yaygın bir uygulamadır. Arka planda çalışan göze batmayan anahtar yeniden eşleme çözümü Karabiner-Elements, durum çubuğunuzda bulunan ve anahtarın etkisini kapsamlı bir şekilde özelleştirmenizi sağlayan minimalist bir uygulamadır. Uygulamayı Mac'inizi kontrol edebilecek yardımcı programlar listesine ekleyerek başlamanız gerektiğini unutmayın (Sistem Tercihleri ​​penceresini açın ve Güvenlik ve Gizlilik sekmesine gidin). Uygulama, yeniden eşleme kurallarını oluşturabileceğiniz Tercihler penceresine veya belirli uygulamalarda belirli ayarların etkili olup olmadığını kontrol etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış EventViewer penceresine hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Klavye davranışınızı zahmetsizce yeniden eşleyin ve tuş tekrar gecikmesini ayarlayın Size kolaylık sağlamak için Karabiner-Elements, herhangi bir yapılandırma gerektirmeden klavyenizin davranışını ayarlayabilen önceden tanımlanmış bir işlevler koleksiyonuyla birlikte gelir: Tercihler penceresini açın ve Anahtar Değiştir panelinde , ekli kutucuğu işaretleyerek yapmak istediğiniz değişikliği etkinleştirin. Dikkate değer, uygulamanın birden fazla profil tanımlamanıza izin vermesi ve uygulamanın durum çubuğu aracılığıyla bunlar arasında hızla geçiş yapabilmenizdir. Hatta her profil için aktivasyon klavye kısayolları oluşturabilirsiniz. Klavyenizi yeniden eşlemek ve davranışını kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak için karmaşık olmayan çözüm Karabiner-Elements, önceden tanımlanmış çeşitli ayarları uygulayarak klavyenizi yeniden eşlemenizi sağlar, ayrıca private.xml belgesini manuel olarak düzenleyerek kendi ayarlarınızı yapma imkanı sunar. . Daha da önemlisi, uygulama ayrıca her bir işlev için tuş tekrar aralığını ayarlamak için araçlar içerir ve ayarların düzgün çalışıp çalışmadığını doğrulamanıza yardımcı olabilecek bir EventViewer ile birlikte gelir.
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 11.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

19 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.