Anasayfa » KeyKey Typing Tutor 2.7 Mac OS X
Araçlar- Çeşitli

KeyKey Typing Tutor 2.7 Mac OS X


Hakkında

KeyKey, seviyenizi uygularken yönetilebilir bir yazarak öğretmenizi sağlayan bir araçtır. Tek yapmanız gereken her gün 15 dakikalık bir seans gerçekleştirmektir. Uygulama dinlenme yapar. Ders yok, kanıt yok, garip bir mini oyunlar. Bunun yerine, güzel bir minimalist arayüz ve WPM'nize bir destek elde edersiniz. Uygulama hatalarınızı kaydeder ve pratik kelime listesini anında size uyarlar, sizi yanıltıcı hale getiren harf kombinasyonları için ek bir uygulama sunar. • Alıcı Öğrenme  Uygulama, yazma QWERTY veya DVORAK klavyelerini geliştirmek isteyen kullanıcılara yardımcı olur. Dersler yazmak için sürekli bir kelime satırı olarak görünür. Yaptığınız daha fazla hata, kelimeler daha kolay; iyileştirmeler olarak, kelimeler daha karmaşık hale gelir. Hatalarınızı ve yazdığınız kelimeleri de görebilirsiniz. • Antrenör klavyesi  Daha hızlı yazmanın çoğu doğru parmak yerleştirmeyi kullanmaktır. Uygulama yerleşik sanal klavye ile kolaylaştırır. Bu klavye ellerin doğru zamanda gerçek zamanlı olarak yerleştirilmesini ve her harfi en iyi şekilde yazmak için hangi parmağın kullanılacağını gösterir. El hareketlerini adapte etmeyi ne kadar çok öğrenirseniz, yazması o kadar kolay olur. • Gerçek dünya, gerçek kelimeler  Hem İngilizce hem de Kiril uygulamalarını oluşturmak için, uygulama 3.000'den fazla kitap ve makale sindirdi. Bu materyallerden türetilen uygulama dersleri için kelime listeleri ve nadir görülenler olarak sınıflandırılır. Kendi dilinizde hızınızı artırmaya veya yeni bir tanesine daha hızlı yazmaya çalışmayı deniyorsunuz, insanların gerçekten kullandığı sözcükleri yazarak pratik yapıyorsunuz. • Uzman Modu  Birkaç haftalık günlük pratikle, seçtiğiniz klavye düzeninde dakikada yaklaşık 60 kelime yazabilmeniz gerekir. Ama eğlence orada bitmiyor. Uygulama, kelimelerinizdeki hızınızı ve hatta daha karmaşık ve zorlu cümleleri daha da artırabilecek bir “uzman modu” içerir.
Özellikleri

  • Günde 15 dakika ile DVORAK klavye öğrenebilme
  • Basit arayüz
  • Alıcı öğrenme modu
  • Antrenör klavyesi
  • Gerçek kelimeler
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

32 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.