Anasayfa » Kigo Netflix Video Downloader 1.2.3 macOS
İnternet Araçları

Kigo Netflix Video Downloader 1.2.3 macOS


Hakkında

Sınırsız bir şekilde çevrimdışı Oynatmak için Netflix Videolarını Kaydetmek İstiyorum. HD Netflix Videolarını Hızlı Hızla İndirmek için Tek Düğme. Netflix videolarınızı indirmek ve istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı izlemek için bu yazılımı kullanın; internet yok, sorun yok. NetFlix Videolarını İndirin İster Netflix filmleri, ister TV Şovları veya Orijinal Diziler olsun, Mac kullanıcıları için Netflix'e abone olurken, Çevrimdışı oynatmak üzere Filmler ve TV Şovları ile NetFlix Dizileri ve Belgeselleri indirebilirsiniz. Netflix Videolarını MP4'e Kaydedin İndirilen tüm Netflix videoları, WMP, VLC, Roku, RealPlayer, Amazon Fire TV, Microsoft Xbox 360, Samsung Telefonlar, iPhone ve diğer Android telefonlar gibi herhangi bir video oynatıcıda oynatılabilen MP4 formatında kaydedilebilir. 1080p'ye Kadar Videoları İndirin Plan türlerinize göre videoları 480p'den yüksek kaliteli 720p'ye hatta 1080p'ye indirebilirsiniz. Deneme sürümü yalnızca 480p videoları indirebilir. Cihazlarınız için uygun bir çıktı kalitesi seçin. Ses Parçalarını ve Altyazıları Saklayın Videoların desteklediği tüm ses parçaları ve altyazılar iyi saklanacaktır. Ayrıca ihtiyacınıza göre bir veya daha fazla altyazı veya ses parçası kaydedebilirsiniz. Diğer kaynak videolara yüklemek için altyazıları ayrı dosyalar olarak kaydedebilirsiniz. Hızlı, Basit ve Kolay Tamamen Hızlı İndirme Hızı - Netflix'i indirerek Netflix'in ekranını kaydetmekten daha hızlıdır ve ayrıca MP4 formatında da kaydedebilirsiniz. İndirmek için bir düğme - Kullanıcılar, İndirmek için Netflix URL'sini kopyalayıp yapıştırabilir veya indirmek için İndir düğmesini kullanmak için videoları arayabilir. Basit Arayüz, Kullanımı Kolay - Kurulumdan sonra, basit arayüz ile programı nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Tüm işlevler hızlı bir şekilde bulunabilir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üzeri
İndirme Linkleri

Turbobit

104 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.