Anasayfa » Kigo Amazon Prime Video Downloader 1.1.0 MacOS
İnternet Araçları

Kigo Amazon Prime Video Downloader 1.1.0 MacOS


Hakkında

Amazon Prime Video Downloader, daha sonra bilgisayarınızda, cep telefonlarınızda, akıllı TV'lerde veya tabletinizde çevrimdışı izlemek için kullanıcıların seçili dizileri ve filmleri veya diğer videoları Amazon Prime Video'dan sınırsız bir şekilde indirmelerine yardımcı olur. Mac'te Prime Videoları İndirin Amazon Prime Video Downloader, Mac kullanıcılarının popüler dizileri ve filmleri veya diğer videoları Amazon Prime Video'dan sınırsız olarak indirmelerine yardımcı olarak Mac'inizde çevrimdışı oynayabilir veya cep telefonlarına, akıllı TV'lere veya tablete senkronize edebilirsiniz. İndirme işleminden sonra, hareket halindeyken veya bir yolculuğa çıktığınızda veya bir uçuşta veya internetin olmadığı durumlarda, Amazon Prime videolarını özgürce oynatabilirsiniz. Full HD İndirmeyi Destekleyin Bilindiği gibi Amazon Prime, akış için hem 1080p Full HD hem de 4K Ultra HD çözünürlüklerin yanı sıra HDR video desteği sunar. Netflix'in aksine, ayda yalnızca 8,99 ABD Doları ile fazladan ödeme yapmanız gerekmez, hem 1080p hem de 4K dahildir. Ayrıca Amazon Prime Video Downloader ile 1080p'ye kadar indirebilirsiniz. Lütfen 1080p indirmek istediğinizde, cihazlarınızın HDCP'yi desteklediğinden emin olun. (HDCP desteği yoksa maksimum kalite yalnızca 960 * 540'a indirilebilir). Birden Fazla Altyazı ve Ses Parçası Tutun Filmlere veya dizilere göre altyazılar ve ses parçaları da çeşitlidir. İndirme işlemi sırasında, tüm çok dilli altyazılar ve ses parçaları videolarla birlikte indirilebilir. Program 30'a kadar dili destekler ve AD sesli indirmeyi destekler. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda dahili altyazılar, harici altyazılar ve sert altyazılar olarak altyazıları kaydedebilirsiniz. Diğer Harika İşlevler Hızlı Prime Videoları Eklemek İçin Sadece Prime Video bağlantısını kopyalayın ve indirilecek videoları eklemek için programa yapıştırın. Ayrıca yerleşik akıllı arama motoruyla videoları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Bir TV şovu ararsanız, mevsimler ve bölümler seçilebilir. Amazon'u MP4 Formatına Kaydedin WMP, VLC, Roku, RealPlayer, Amazon Fire TV, Microsoft Xbox 360, Samsung Telefonlar, iPhone ve diğer Android telefonlar ve Android Tabletler gibi herhangi bir video oynatıcıda oynatılabilen MP4 formatına kaydedin. Üç Altyazı Kaydetme Modu Bir videoda, kullanıcıların seçebileceği her zaman birkaç altyazı bulunur. Kigo Amazon Prime Video Downloader ile bu altyazıları sadece çevrimdışı olarak indiremezsiniz, aynı zamanda altyazıları ihtiyaç duyduğunuzda dahili altyazı, harici altyazı ve hardcore altyazı olarak kaydedebilirsiniz. Hızlı, Basit ve Kolay Amazon Prime Video Downloader, Amazon Prime videolarını doğrudan alıp indirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca mümkünse Intel / Nvidia / AMD sert hızlandırmayı da destekler. İndirme hızı da idealdir ve indirme kalitesini seçebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üzeri
İndirme Linkleri

Turbobit

151 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.