Anasayfa » Disk Space Saver 2.6.0
Bakım - Temizlik Disk Araçları

Disk Space Saver 2.6.0


Hakkında

Disk Space Saver, bir sabit sürücüde saniyeler içinde büyük alan domuzlarını bulmanıza yardımcı olacak bir disk alanı analizörüdür! Ve bir tıklamayla kolayca disk alanı boşaltın! Yazılım, sabit sürücüdeki tüm verileri görselleştirir, böylece büyük dosya ve klasörleri basit bir tıklamayla tespit edebilir ve silebilirsiniz. Hiyerarşik yapı, herhangi bir klasörün ve alt klasörlerinin içindeki büyük boşlukları görüntüler ve bunlar arasında yerel olarak gezinmenizi sağlar. Disk Space Saver inanılmaz derecede hızlı, sezgisel olarak basit ve indirilir yüklenmez kullanıma hazır!
Özellikleri

Görsel Görsel temsil, büyük dosya ve klasörleri kolayca tespit etmenize ve silmenize olanak tanır Önce İnsan Neleri sileceğine dair doğru kararlar vermede yenilmezdir Çarpıcı Hızda 1.000.000 dosyanın taranması bir dakikadan kısa sürer! Sezgisel Olarak Basit 1 2 3 kadar basit Her yaştan ve tüm kullanıcılar için! Yüzlerce GB Tasarruf Sağlar Kullanıcı neye ihtiyacı olmadığını daha iyi bilir ve yüzlerce GB'yi boşaltabilir! Çoklu Grafikler Daha iyi disk içeriği gösterimi için çoklu çizelgeleri destekler Hiyerarşik Hiyerarşik yapı, herhangi bir klasörün içinde büyük boşluklar görüntüler Sistem dosyalarını ve klasörlerini yanlışlıkla silinmeye karşı koruyun.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci,
İndirme Linkleri

Turbobit

140 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.