Anasayfa » Lasso 1.3.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Lasso 1.3.0 Mac


Hakkında

Kement – ​​macOS için Pencere Yöneticisi. Farenizle pencereleri taşıyın ve yeniden boyutlandırın. Bugün Reddit'te yayınlandı. Gerçekten iyi görünüyor. Tıklayın ve sürükleyin - pencereleri taşımak ve yeniden boyutlandırmak için ihtiyacınız olan tek şey bu Özel düzenlerle pencerelerinizi hızla düzenleyin ve yeniden boyutlandırın Bireysel düzenlerinizin her birine benzersiz klavye kısayolları atama özelliğiyle iş akışınızı kolaylaştırın ve üretkenliği artırın. En basit cevap - hepsi olacaktır. Gerçekten, kaç ekranınız olursa olsun, Lasso hepsini halleder. Mevcut birçok seçenek sayesinde, pencerelerin etrafındaki alanı ayarlayarak, Düzenler için kılavuz boyutları seçerek ve daha fazlasını yaparak çalışma şeklinizi değiştirebilirsiniz. Çalışma alanınızı ihtiyaçlarınıza uygun hale getirin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 12.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.