Anasayfa » LensFlare Studio 6.6 MacOS
Fotoğraf

LensFlare Studio 6.6 MacOS


Hakkında

Lensflare Studio, fotoğrafçılar için mükemmel bir araçtır. Fotoğraflarınıza güzel flaşlar ve ışık efektleri ekleyin.  100'den fazla efektle, mercek parlaması, çizgiler, parlamalar, bokeh vb. Arasında seçim yapabilirsiniz.
Özellikleri

Fotoğraf - Grafik Tasarımı  - Logolar ve Başlıklar  - Özel Efektler  Lens Flare studio 100'den fazla yüksek çözünürlüklü optik etkiye sahiptir. Her efekt, çeşitli mercek türlerini, yansımaları ve kenar parlamasını gerçekçi şekilde simüle eden ışık kaynağının konumu olarak dinamik olarak yanıt verir.  Mercek parlaması türleri: - Anamorfik Fişekleri  - Doğal güneş ışığı  - Fişekleri bilim kurgu  - Raya, Bokeh ve parıltı Profesyonel şaheserinizi, dokularınızı Lens ve Film Tahıl ile tamamlayın.  Pro özellikleri: - RAW dosyaları için  destek - True Color, kanal başına 16 bit desteği  - En yüksek kaliteli işleme için 64 bit kanallar -  EXIF verilerini korur - 8000 x 8000 piksele kadar fotoğrafları destekler  Lensflare Studio, herhangi bir fotoğrafçı veya grafik tasarımcı için vazgeçilmez bir araçtır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

113 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.