Anasayfa » Life is Strange 2 Include DLCs EP1-5 1.0.2 Mac (Torrent)
Aksiyon - Macera

Life is Strange 2 Include DLCs EP1-5 1.0.2 Mac (Torrent)


Hakkında

Ödüllü Life is Strange serisi, DONTNOD Entertainment'ın yepyeni bir hikayesiyle devam ediyor. Trajik bir olaydan sonra Sean ve Daniel Diaz kardeşler evden kaçarlar. Polisten korkmak ve Daniel'in yeni tezahür eden telekinetik gücüyle (nesneleri zihninizle taşıma gücü) uğraşmak, çocuklar güvenlik için babalarının memleketi Puerto Lobos'a gitmeye karar verirler. Aniden, on altı yaşındaki Sean Daniel'in güvenliğinden, korunmasından ve ona yanlışlıktan öğretilmesinden sorumludur. Daniel'in gücü büyüdükçe, yaşadıkları kurallara karar vermek Sean'a kalmış. Gücü gizli tut, ya da yolculuklarında onlara yardım etmek için mi kullanıyorsun? Dilenmek, ödünç almak veya çalmak mı? Ailenize mi ulaşıyorsunuz, yoksa gizli mi kalıyorsunuz? Sean olarak seçimleriniz Diaz kardeşlerin kaderlerini ve tanıştıkları herkesin hayatını şekillendiriyor. Seattle'dan Portland'a, Kaliforniya'ya… benzin istasyonları, terk edilmiş kulübeler, arka sokaklar ve ormanlar… Meksika'ya giden yol uzun ve tehlikeyle dolu - aynı zamanda dostluk, merak ve fırsat. Sean ve Daniel'i sonsuza dek bağlayabilecekleri yolculuk… ya da kardeşliklerini parçalayabilecekti.
Özellikleri

  • Ödüllü Hikaye Anlatma
  • Daniel her zaman Sean'dan öğreniyor  - ve ona öğrettiğiniz şeyin çok geniş sonuçları var.
  • Çarpıcı görseller ve elle boyanmış dokular.
  •  Orijinal Life is Strange'in bestecisi Jonathan Morali'nin duygusal orijinal müziği ve ayrıca Phoenix, Streets, Sufjan Stevens, Bloc Party, İlk Yardım Kiti ve daha fazlasından lisanslı parçalar.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.15 İşlemci türü ve hızı: 2Ghz Core i5 RAM minimum: 4 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

41 KB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.