Anasayfa » Total War: THREE KINGDOMS 1.7.1 macOS (Torrent)
Aksiyon - Macera Strateji

Total War: THREE KINGDOMS 1.7.1 macOS (Torrent)


Hakkında

Total War: THREE KINGDOMS 1.7.1  antik Çin'deki destansı çatışmayı yeniden yaratan, ödüllü çoklu strateji serisinin ilkidir. Çarpıcı bir sıra tabanlı imparatorluk kurma kampanyası, statecraft ve fevkalade gerçek zamanlı savaşlarla fethedilen savaş oyununu birleştiren Total War: THREE KINGDOMS, serileri kahraman ve efsaneler çağında yeniden tanımlıyor. 190CE’de Çin Efsanevi fetihlerin yeni çağına hoş geldiniz. Bu güzel ama kırılmış topraklar yeni bir imparator ve yeni bir yaşam tarzı çağrısında bulunuyor. Çin'i sizin yönetiminiz altında birleştirin, bir sonraki büyük hanedanı kurun ve çağlar boyunca sürecek bir miras inşa edin. Efsanevi 12 Savaş Lordu arasından seçim yap ve dünyayı ele geçir. Amacınıza yardımcı olmak ve askeri, teknolojik, politik ve ekonomik cephelerde düşmanlarına hükmetmek için kahramanca karakterler edinin. Güçlü dostluklar kurar, kardeşçe ittifaklar kurar ve düşmanlarının saygısını kazanır mısın? Yoksa ihanet etmeyi, yürek kırma ihanetlerini gerçekleştirmeyi ve büyük siyasi entrika efendisi olmayı mı tercih edersin? Efsanen henüz yazılmamış, ama kesin olan bir şey var: şanlı fetih bekliyor.
Özellikleri

Oyun dili
  • ingilizce
  • Fransızca
  • Almanca
  • Koreli
  • Rusça
  • İtalyan
  • İspanyolca - İspanya
  • Lehçe
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.14.4 İşlemci tipleri ve hızları: 2GHz Core i5 RAM minimum: 8 GB RAM Video RAM: 2GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1 .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.