Anasayfa » Lights Out 3.2 macOS
Araçlar- Çeşitli

Lights Out 3.2 macOS


Hakkında

Lights Out 3.2, sıcak köşelerin Mac'inizi uyku moduna geçirmesini veya uyanık tutmasını sağlar. Lights Out, bireysel uygulamalar için uykuyu açabilir veya kapatabilir. Lights Out, Enerji Tasarrufu uykusuzluğunu iyileştirir. Pek çok yazılım paketi, tarayıcı ve çevre birimi Mac'inizin normal uyku düzenini engelleyebilir. Lights Out, Enerji Tasarrufu bunu yapamadığında bile Mac'inizi uyku moduna geçirmesi için ikincil bir rölanti zamanlayıcısı sunar.
Lights Out, sistem uyku modunun durumunu Dock simgesinden kolayca kontrol etmenizi sağlar. Yapılandırması basit ve kullanımı basit olan Lights Out, sisteminizde hiçbir zararlı değişiklik yapmaz. Başlat ve herhangi bir normal uygulama gibi bırak! Lights Out Enerji Tasarrufunun Küçük Yardımcısı!
Özellikleri

  • İşlemci uykusunda ve kullanıcı uykusunda kullanıcı tanımlı sıcak noktalar.
  • CPU uykusunu geçici olarak belirlenen süre boyunca askıya alın.
  • Uyku modunu kolayca açın ve kapatın.
  • Bireysel uygulamalar için uyku modunu açıp kapatın.
  • Kolay kurulum ve stabilite için uygulama.
  • Yapılandırması ve kullanımı basit.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.