Anasayfa » Sync Checker 3.3 macOS
Araçlar- Çeşitli

Sync Checker 3.3 macOS


Hakkında

Eşitleme Denetleyicisi, iki klasör veya diskin mükemmel bir şekilde senkronize edilip edilmediğini, yani aynı içeriğe sahip olup olmadıklarını kontrol edebilen bir tanılama uygulamasıdır. Değerli dosyaların yedek kopyalarını oluştururken veya iki bilgisayarın veya mobil cihazın aynı veri kümesi üzerinde çalıştığından emin olunca, “mükemmel senkronizasyonda” olma durumu çok önemli olabilir. Güvenli olmak ve veri kaybını önlemek için Sync Checker'ın bir çift dosya koleksiyonunun tam olarak eşleşip eşleşmediğini doğrulamasını sağlayabilirsiniz.  
Diğer durumlarda, dosya kümeleri arasındaki farkları bulmak ilginç olabilir. Örneğin, bilgisayarınızda hangi dosyaların değiştiğini bilmek isteyebilirsiniz, böylece geçen Cuma günü bir Time Machine yedeklemesi ile geçen Salı günü biri karşılaştırılabilir. Bir senkronizasyon kontrolü yaptıktan sonra, senkronizasyon Denetleyicisi ya tüm dosyaların aynı olduğunu onaylar ya da tespit edilen uyuşmazlıkları sunar. Farklı öğelere göz atabilir, tam olarak bir uyuşmazlığın nerede meydana geldiğini ve farkların kritik veya önemsiz olduğunu analiz edebilirsiniz. Filtre araçları, büyük uyumsuz nesneler kümesinde gezinmenize yardımcı olur. Ayrıca, yazdırılabilecek veya dışa aktarılabilecek sonuçların yazılı bir raporunu da oluşturabilirsiniz. Yazılım elektronik olarak dağıtılmaktadır. Sınırsız kullanım için bir lisans satın almaya karar vermeden önce ürünü indirebilir ve test edebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.