Anasayfa » LiveGrade Pro 4.0.0 Mac OS
Grafik - 3D - Animasyon

LiveGrade Pro 4.0.0 Mac OS


Hakkında

LiveGrade Pro ile tek bir görünüm veya tüm görünüm arşivlerini dışa aktarabilir ve Silverstack v5'e aktarabilirsiniz. Eşleştirme Sihirbazı, bu görünümleri otomatik olarak Silverstack'ın kütüphanesindeki ilgili kliplere uygular. Silverstack'ın HD-SDI çıkışı sayesinde, hepsi bir arada medya ve renk meta verilerinin ortak günlüklere ve NLE araçlarına ve gelişmiş bir QC deneyimine geçişi için Livegrade Pro ve Silverstack arasındaki etkileşimden yararlanın. LiveGrade Pro'nun en yeni sürümü, FSI (Flanders Scientific) BoxIO için tek ve çift kanallı modda (bir BoxIO'nun iki LUT kutusu olarak işlev gördüğü) tam olarak destek sağlar ve FSI DM250 monitörünün yerleşik görünüm işleme özellikleriyle doğal olarak bütünleşir. . Bu, bu cihazlardan herhangi birine bir ağ bağlantısı üzerinden doğrudan kontrol anlamına gelir - LUT kutusu olan veya olmayan kurulumlarda. LiveGrade Pro'nun gelen HD-SDI sinyallerine CDL, 3D LUT, Secondaries veya ACES gibi derecelendirme modlarını uygulamanız yeterlidir. LiveGrade Pro'nun Teradek COLR LUT kutusu ve Canon DP-V2410 ve DP-V3010 referansları için entegrasyonları sayesinde, sınıftaki iş akışınız her zamankinden daha esnek hale geliyor. LiveGrade Pro ve Teradek'in COLR, kablosuz gerçek zamanlı renk düzeltmesi sunmak için sağlam bir WiFi bağlantısı üzerinden bağlantı kurarken, Canon DP-V ekranlı bir kurulum, LUT kutucuğu olmadan devam etmenizi ve yerleşik görünüm işlem yeteneklerini kullanabilmeyi mümkün kılıyor. Bunun yerine birinci sınıf monitör.
Özellikleri

  • CDL, 3D LUT derecelendirme desteği
  • Kablosuz gerçek zamanlı renk düzeltme
  • Wifi desteği
  • Harici kamera desteği
  • Basit ve kullanışlı arayüz
Sistem Gereksinimleri

  • OS X 10.10 veya sonraki bir sürümü gerektirir
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

116 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.