Anasayfa » Living Earth – Weather & Clock 1.29 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Living Earth – Weather & Clock 1.29 MacOS


Hakkında

Living Earth ; Mac'iniz için en iyi ve en güzel dünya saati ve hava durumu uygulaması! İPhone ve iPad için ödüllü uygulama artık Mac menü çubuğunuzdan tek bir tıklama ile kullanılabilir ve dünya çapında milyonlarca şehir için kolayca erişilebilir dünya saatleri ve hava durumu sunar. Gerçek zamanlı küresel bulut örtüsü, canlı duvar kağıdı ve ekran koruyucu özellikleri, masaüstünüzü uzayda bir pencereye dönüştürür.
Özellikleri

  • Menü çubuğuna tek bir tıklama veya Mac'inizin herhangi bir yerinden özelleştirilebilir kısayol ile dünya saati ve hava durumu.
  • Neredeyse gerçek zamanlı uydu bulut verilerinden canlı bulutlar - her 3 saatte bir güncellenir. Tüm dünyadaki küresel bulut modellerini, kasırgaları ve tropikal fırtınaları görüntüleyin.
  • 3 milyondan fazla şehrin dünya saati ve hava durumu. Weather Underground tarafından desteklenen 10 günlük ve 2 saatlik tahminler.
  • Canlı Masaüstü duvar kağıdı ve ekran koruyucu. Siz çalışırken sürekli güncellenir.
  • Dünyanın her yerindeki gün doğumu ve gün batımı sınırlarını yaşarken gözlemleyin. Gün boyunca dünya genelinde gece ve gündüz gölge çizgisinin ilerlemesini izleyin.
  • Yıldızlar, takımyıldızlar ve Samanyolu, zaman ve uzayda doğru bir şekilde görüntülenir.
  • Yüksek çözünürlüklü canlı 3B simülasyon. Retina ekran için geliştirildi.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üzeri, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

91 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.