Anasayfa » World Clock Deluxe 4.17.1.2 MacOS
Araçlar- Çeşitli

World Clock Deluxe 4.17.1.2 MacOS


Hakkında

World Clock Deluxe, güvenilir ve kullanımı kolay bir zaman aracıdır. World Clock Deluxe ile birden çok saati yatay veya dikey bir palette, menü çubuğunda ve Dock'ta görüntüleyebilir, Greenwich Ortalama Zamanını ve Koordineli Evrensel Saati gösterebilir, birden çok saat diliminde konferans görüşmeleri veya video konferanslar için en iyi zamanı kolayca belirleyebilirsiniz. farklı şehirler veya saat dilimleri arasındaki zaman dönüşümlerini hesaplayın ve tüm dünyadaki mevcut hava durumunu gösterin.
Özellikleri

Sürüm 4.17.1:
  • World Clock Deluxe artık Evrenseldir ve Apple Silicon ve Intel tabanlı Mac'lerde yerel olarak çalışır.
  • Varsayılan palet yazı tipi boyutu artırıldı.
  • MacOS 11.0'da, saatlerin menü çubuğunda dönmesi durdurulduğunda eski durum öğesi simgesinin görüntülenmesine neden olan bir hata düzeltildi.
  • İngilizce Şehir Ekle / Düzenle iletişim kutusundaki N / S düğmesinin geçiş yapmamasına neden olan sürüm 4.17'de tanıtılan bir hata düzeltildi.
  • 4.17 sürümünde ortaya çıkan ve macOS 11.0'da World Clock Deluxe açıldığında ve World Clock Deluxe'ün macOS 10.14 veya önceki sürümlerde başlatıldığında etkinleştirilmemesine neden olan gizli Dock'un görünmesine neden olabilecek bir hata düzeltildi.
  • Diğer bazı küçük hatalar düzeltildi.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.10 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.