Anasayfa » FontDoctor 10.8 MacOS
Araçlar- Çeşitli

FontDoctor 10.8 MacOS


Hakkında

FontDoctor; Otomatik Yazı Tipi Teşhisi ve Onarımı. Yazı Tipi Sorunlarını Ortadan Kaldırın. Bilgisayar performansına ve uygulamalara zarar veren, bulunması zor yazı tipi sorunlarını kolayca bulun ve ortadan kaldırın. Yazı Tipi Sorunlarını Ortadan Kaldırın FontDoctor, eksik Postscript yazı tipleri, eksik bit eşlemler, bozuk / hasarlı yazı tipleri, kopyalar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yaygın yazı tipi hastalıklarını bulmak ve onarmak için yazı tipi klasörlerini tarayacaktır.
Özellikleri

  • Otomatik yazı tipi izleme
  • Sorunlu yazı tiplerini karantinaya al
  • Düzenli aralıklarla Otomatik Tarama
Nasıl çalışır:
  • FontDoctor'un tanılama sürecinin iki amacı vardır: yazı tipi ve sorunları onarmak ve yazı tipi kitaplığınızı temizlemek.
  • FontDoctor, tek bir yazı tipi dosyasını incelemekten, tüm birimdeki tüm yazı tiplerini bulup incelemeye kadar her şeyi yapabilir.
  • FontDoctor tüm font dosyalarını gözden geçirdikten sonra, olası sorunları nasıl ele alacağınıza karar verebilirsiniz.
Otomatik tarama
  • Yeni Otomatik Tarama özelliği, yazı tipi kitaplıklarınız için otomatik olarak eller serbest koruma sağlar
Sürekli İzleme Otomatik yazı tipi sorun tespiti ile sürekli yazı tipi izleme, izlenen bir yazı tipi klasörüyle ilgilenilmesi gerektiğinde sizi uyarır Kesintisiz İş Akışı Otomatik Tarama arka planda sessizce çalışır ve yalnızca bir yazı tipi sorunu bulunduğunda sizi uyarır Kolay Zamanlama Otomatik Taramayı düzenli aralıklarla çalışacak şekilde yapılandırın - Günlük, Haftalık veya Aylık
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.