Anasayfa » Loopback 2.2.7 Mac OS X
Ses Düzenleme

Loopback 2.2.7 Mac OS X


Hakkında

Aniden Mac'inizdeki uygulamalar arasında ses aktarımı kolaydır. Uygulamaları ve ses giriş cihazlarından ses almak için sanal ses aygıtları oluşturun, ardından ses işleme uygulamalarına gönderin. Loopback, bilgisayarınızın içinde yüksek kaliteli stüdyo karıştırma panosunun gücünü size sunar! Ses Kaynaklarını Birleştirin Bir sanal ses cihazını çoklu kaynaklardan yapılandırmak kolaydır. Başlamak için Ses Kaynakları tablosuna eklemek istediğiniz uygulamaları ve fiziksel ses cihazlarını eklemeniz yeterlidir. Mevcut Sistem Çapında Mac'iniz, Loopback'in sanal aygıtlarını tam olarak fiziksel aygıtlar gibi gösterecektir. Sistem Tercihlerindeki diğer cihazlar arasında listelenenleri bulun veya bunları herhangi bir ses uygulamasında giriş veya çıkış olarak seçin. Uygulamalar Arasında Ses Gönderme Loopback, bir uygulamadan diğerine ses gönderen geçişli cihazlar da oluşturabilir. Bir uygulamadaki çıktı olarak Loopback cihazını ve diğer uygulamalardaki girişi, doğrudan uygulamalar arasında ses akışı yapmak için ayarlayın. Tüm Podcast Konuklarınız İçin Ses Çalın Mikrofonunuzu iTunes veya QuickTime Player gibi ses kaynakları ile birleştirin, ardından Skype'ta kaynağınız olarak Loopback cihazınızı seçin. Presto! Konuklarınız hem sesinizi hem de ses eklentilerinizi duyarlar. Oynanış Oynanış Videoları Oynanış videolarının mükemmel ses kalitesiyle yapılması zor olmak zorunda değildir. Elog'un Game Capture donanımı gibi bir cihaz kullanıyorsanız ve hem mikrofonunuzu hem de oyun sesini bir kerede kaydetmek istiyorsanız, Loopback size yardımcı olabilir! GarageBand, Logic ve Ableton Live gibi Donanım Cihazları Uygulamalarını tek seferde tek bir ses cihazından kaydedin. Neyse ki, birçok kanaldan kayıt sunuyorlar. Loopback ile, kolay kayıt için çoklu giriş cihazlarını bir sanal cihaza birleştirebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Intel Mac OS X 10.11 veya üstü gerektirir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.