Anasayfa » Waves 13 Complete v2021.12.05 Mac
Ses Düzenleme

Waves 13 Complete v2021.12.05 Mac


Hakkında

Tüm Waves Eklentilerinde SoundGrid Hata Düzeltmeleri: Düzeltildi: Yüzen eklenti pencereleri olan eylemlerde olası çökmeler artık mevcut değil (örneğin, Abbey Road TG Mastering Chain veya MultiMod Rack'te ön ayarları değiştirirken).
Özellikleri

Waves V13'teki Yenilikler Yeni: APPLE M1 UYUMLULUĞU ARM Silikon bilgisayarlarla Yerel M1 Uyumluluğu. Desteklenen DAW'ların tam listesine bakın Yeni: WINDOWS 11 UYUMLULUK Windows 11 desteği sağlayan tüm DAW'lar için uyumluluk Yeni: SEÇİCİ EKLENTİLER İÇİN HiDPI GRAFİKLERİ Scheps Omni Channel, Abbey Road RS124 ve Kaleidoscopes artık ultra keskin HiDPI GUI'leri ile Yeni: EK İYİLEŞTİRMELER Devam eden iyileştirmeler, hata düzeltmeler ve ek güncellemeler.
Sistem Gereksinimleri

Waves eklentileri, M1 uyumlu DAW'lar çalıştıran Apple M1 işlemcili Mac bilgisayarlarda artık tam olarak desteklenmektedir
İndirme Linkleri

Turbobit

5.38 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.