Anasayfa » Storyist 4.1.2 Mac
Ofis

Storyist 4.1.2 Mac


Hakkında

Romancılar ve senaristler için güçlü bir yazma ortamı. Anlatacak bir hikayen var mı? Geleneksel kelime işlemcilerin aksine, Storyist planınızı, karakterlerinizi ve ayarlarınızı izlemenize yardımcı olur ve tüm yazılarınızı düzenli ve erişilebilir tutar; böylece hikayenizi anlatmaya odaklanabilirsiniz.
Storyist romancılar ve senaristler için güçlü bir hikaye geliştirme aracıdır. Sizi kontrol eden sezgisel bir arayüzle Storyist şunları sağlar: - Üstbilgi, altbilgi ve stil sayfaları için sayfa düzeni görünümü ve desteği olan kelime işlemcisi; - Çiziminizi, karakterlerinizi ve ayarlarınızı izlemek için özelleştirilebilir hikaye sayfalarına sahip film şeridi; ve - Yazınızı düzenli ve erişilebilir tutmak için proje genelinde hızlı arama özelliklerine sahip proje yöneticisi.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü 64bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

25 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.