Anasayfa » MacClean360 Pro 5.3 macOS
Bakım - Temizlik

MacClean360 Pro 5.3 macOS


Hakkında

MacClean360, hepsi bir arada Mac temizleyici ve yöneticisidir. Yalnızca Mac'inizdeki tüm gereksiz dosyaları bulup kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda Mac bilgisayarınızı optimize etmenize, hızlandırmanıza ve yönetmenize yardımcı olabilir.
Özellikleri

  • Önemsiz Temizleyici: Önemsiz temizleyici, Mac sistemini taramanıza ve sistem çöplüğü, Uygulama çöplüğü, iTunes çöplüğü, e-posta çöplüğü ve çöp kutusu çöplüğü dahil tüm gereksiz verileri bulmanıza yardımcı olabilir. Taramadan sonra, kullanıcı 1 tıklama ile Mac içindeki tüm gereksiz verileri temizleyebilir
  • Kaldırıcı: İstenmeyen uygulamaları kaldırabilir ve ilişkili tüm dosyaları 1 tıklamayla temizleyebilirsiniz. Sadece uygulamaları seçin, ardından tüm gereksiz uygulamaları kaldırmak için “Kaldır” düğmesine tıklayın.
  • Yinelenen Dosya Temizleyici: Mac'inizdeki yinelenen dosyaları bulun ve kaldırın
  • Büyük/Eski Dosya Temizleyici: Mac'te gereksiz büyük dosyaları veya eski dosyaları bulun ve kaldırın
  • Disk Yöneticisi: Disk yöneticisi, Mac'teki diskleri ve harici aygıtları yönetmenize yardımcı olabilir. Mac'te sabit sürücüyü veya aygıtı biçimlendirebilir veya yeniden adlandırabilir ve Mac'te harici aygıtı güvenli bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olabilirsiniz.
  • Bellek Yöneticisi: Mac'te gereksiz görevleri kapatarak yavaş Mac'i hızlandırın
  • Başlangıç ​​Öğeleri Yöneticisi: Mac'te başlangıç ​​öğeleri ekleyin veya kaldırın
  • İnternet Temizleyici: Tarayıcıların çerezlerini, önbelleklerini, günlüklerini, şifrelerini, gereksiz dosyalarını vb. temizleyin
  • Dosya Parçalayıcı: Veri kurtarmayı önlemek için dosyaları/klasörleri Mac'ten veya depolama aygıtından kalıcı olarak silin
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.