Anasayfa » MacCleaner 3 PRO 3.2.0 MacOS
Bakım - Temizlik

MacCleaner 3 PRO 3.2.0 MacOS


Hakkında

MacCleaner PRO Mac'inizi temizleyin ve performansını optimize edin. Yavaş bir Mac'i hızlandırın, disk alanını boşaltın, gereksiz dosyaları kaldırın, “Başlangıç ​​Diski Dolu” hatasını önleyin.
MacCleaner Pro'ya neden ihtiyacım var? Yenisi kadar hızlı çalışmaya devam etmek istiyorsanız Mac'inizdeki gereksiz dosyalardan düzenli olarak temizlenmesi gerekir. MacCleaner Pro, kendinize saygı duyan her Mac sahibi için “olmazsa olmaz” dediğimiz bir dizi temizleme uygulaması sağlar. MacCleaner Pro nasıl kullanılır? MacCleaner Pro'yu kullanmak ABC kadar kolaydır. Sadece uygulamayı başlatın ve her uygulamanın sizin için neler yapabileceğini ayrıntılı bir açıklama ile tüm araçların bir listesini göreceksiniz. Her uygulamayı açın ve temizleme işlemini başlatmak için basit adımları izleyin. Herhangi bir sorunuz olduğunda, Destek sayfasını ziyaret edin veya doğrudan Destek ekibiyle iletişime geçin. Size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. MacCleaner Pro'nun faydaları nelerdir? MacCleaner Pro ile ilgili en iyi şey, paketin güvenli ve derin bir sabit sürücü temizliği için gerekli tüm araçları içermesidir. Bunları Mac'inizin her zaman düzgün çalışmasını sağlamak ve böylece ömrünü uzatmak için kullanmalısınız. Mac'im yavaş. MacCleaner Pro bana yardımcı olabilir mi? Disk alanını boşaltmaya rağmen, MacCleaner Pro RAM belleğinizi de düşünüyor. Arka planda çalışabilir ve uygulamaların bellek kullanımını izleyebilir. Mac'inizin belleği dolduğunda, etkin olmayan RAM'i temizler ve Mac'inizin oruç tutmasını sağlar
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

127 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.