Ses Düzenleme

Macsome Any Audiobook Converter 1.0.0 Mac


Hakkında

Macsome Any Audiobook Converter 1.0.0, Audible AA veya AAX sesli kitaplarını sizin için MP3, M4A ve M4B formatına dönüştürebilir. DRM korumalı veya korumasız sesli kitapları ID3 etiketleri korunmuş korumasız MP3 veya AAC dosyalarına toplu olarak dönüştürün.

Mac’te Sesli AA veya AAX Dosyalarını İndirin
Hepsi bir arada Sesli Sesli Kitap Dönüştürücü olarak, Macsome Sesli Kitap Dönüştürücü, Audible AA / AAX sesli kitaplarını Mac’inize indirmenize olanak tanır. Ardından Sesli AA veya AAX sesli kitaplarını Başlık, Sanatçı, Yazar, Yıl, Tür, Yorumlar vb. Dahil olmak üzere ID3 etiketleri koruyarak MP3, M4A ve M4B’ye dönüştürün.

Sesli Sesli Kitapları MP3, M4A ve M4B’ye
dönüştürme Mac için Sesli Kitap Dönüştürücü, Sesli sesli kitapları% 100 orijinal çıktı kalitesiyle MP3, M4A ve M4B gibi ortak biçime dönüştürebilir. Ayrıca toplu dönüştürmeyi destekler, Sesli Kitap Dönüştürücüsüne birkaç sesli kitap ekleyebilir ve ardından bunları tek tek dönüştürecektir.

Macsome Audiobook Converter, M4A dosyaları için bölümleri saklamaya izin verir. Sesli kitapları bölümlere göre kaydetmek istiyorsanız, lütfen çıktı formatı olarak “M4A” seçin.

Sesli Sesli Kitapları Birden Çok Cihaza Aktarma Sesli
, tüm cihazlarla uyumlu değildir. Sesli Kitap Dönüştürücü sayesinde, Sesli sesli kitapları MP3, M4A ve M4B’ye dönüştürebilirsiniz, böylece Sesli sesli kitapları Android telefon, iOS cihazları, genel MP3 oynatıcılar vb. Sahip olduğunuz birden fazla cihaza aktarabilirsiniz.

Süper Hızlı Dönüştürme Hızı ve Yüksek Çıkış Kalitesi
Macsome Sesli Kitap Dönüştürücü, Audble sesli kitaplarını% 100 orijinal kalitesiyle MP3 veya AAC’ye dönüştürebilen muhtemelen en iyi Sesli Kitap dönüştürme aracı olacaktır. Dahası, sesli kitapları MP3, M4A ve M4B’ye dönüştürmek için neredeyse 60 kat daha hızlı çalışıyor.

Sistem Gereksinimleri

• 64-bit işlemci
• OS X 10.10 veya üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

84 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.