Anasayfa » MagiPlayer 1.1.0 Mac İndir
Araçlar- Çeşitli

MagiPlayer 1.1.0 Mac İndir


Hakkında

Tercih ettiğiniz müzik çaların çalmasını kontrol etme şeklinizde devrim yaratacak bir durum çubuğu simgesi* – Oynatmak/duraklatmak için tek tıklayın - Sonraki parçaya geçmek için çift tıklayın – Mini oynatıcıyı açmak için sağ tıklayın Uygulama tercihlerinden, simgeye tıklandığında mini oynatıcıyı basit bir şekilde açmak için farklı bir çalışma modunu da etkinleştirebilirsiniz. MagiPlayer, Apple Music, iTunes ve Spotify'ın resmi istemcisini** destekler. Uygulamanın tercihlerinden hangi oyuncunun MagiPlayer tarafından kontrol edilmesini istediğinizi seçebilirsiniz, ayrıca MagiPlayer'ın o anda çalışan oyuncuyu otomatik olarak seçmesine izin vermek için bir otomatik mod seçebilirsiniz. Bir bildirim merkezi bugün widget'ı da dahildir, böylece tercih ettiğiniz oyuncuyu bildirim merkezinden de kontrol edebilirsiniz. Widget, macOS 10.15 Catalina'ya kadar kullanılabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.