Anasayfa » Marmoset Toolbag 4.0.2 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Marmoset Toolbag 4.0.2 Mac


Hakkında

Sanatçılara prodüksiyonun tüm aşamaları için güçlü ve verimli bir iş akışı sağlayan tam özellikli bir 3B gerçek zamanlı işleme, animasyon ve pişirme paketi. TOOLBAG 4'E GİRİŞ Marmoset Toolbag'ın merakla beklenen üçüncü versiyonu artık Windows için de mevcut! Alet Çantası 4'ün beklentileri aştığından emin olmak için özenle çalışıyoruz. Aşağıdaki videodaki temel özelliklerden bazılarına göz atın. YAŞASININ KRAL Gerçek zamanlı renderleme paketimiz olan Toolbag'ın üçüncü sürümü, görüntü kalitesinde yeni bir standart getiriyor. Bir dizi heyecan verici yeni özellik, her türlü zorluğun üstesinden gelebilmenizi sağlarken, modüler gölgelendiricilerimiz ve duyarlı sahne düzenleyicimiz size ışık hızında çalışmanızı sağlar. HAREKET HALİNDE Koşma ve atlama döngülerinin önizlemesinden epik bir kısa film sahnelemeye kadar, yeni animasyon araçlarımız sinematik vizyonunuzu hayata geçirecek. Kafesleri, ışıkları, kameraları, post efektlerini ve daha fazlasını içe aktarmak ve anahtar kare oluşturmak için tamamen yeni sistemlerin keyfini çıkarın. LIGHT IT UP Global aydınlatma, harika bir kapatma, güzel bir şekilde yansıyan ışık ve muhteşem yansımalar sağlamak için olağanüstü görüntü tabanlı aydınlatma ile birlikte çalışır. Alet çantasının aydınlatma araçları artık her zamankinden daha iyi. FIRINLANMIŞ MALLAR Sanatçı dostu pişirme araçlarımız, tekstüre iş akışınızda devrim yaratmak için gereken anında geri bildirimi sağlar. Gerçek zamanlı güncellemeler, pişirme grupları ve etkileşimli 3B boyama, pişirmeyi çocuk oyuncağı haline getirir. Daha fazla bilgi için Alet Çantası Pişirme Eğitimine göz atın. PORTFÖYLERİN PRENSİ Yenilenmiş oluşturucumuzla etkileyici görüntüler, yeni animasyon araçlarımızla canlı videolar ve Marmoset Viewer ile heyecan verici WebGL sunumları oluşturun. BİR ŞEKİL ÇEKİN Görünüşten son sunuma kadar, fiziksel olarak doğru oluşturucumuz, oyununuz, filminiz veya ürün lansmanınız için şapır şupur promosyon malzemeleri oluşturmanızı kolaylaştırır. ÜRETİM SİHİRBAZI Toolbag, Unity ve Unreal Engine dışa aktarımıyla işinizi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Renderları ve Marmoset Viewer sahnelerini doğrudan ArtStation'da patlatarak sanatınızı dünyayla paylaşın.
İndirme Linkleri

Turbobit

169 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.