Grafik - 3D - Animasyon

JixiPix Watercolor Studio Pro 1.4.6 MacOS

Hakkında

JixiPix Watercolor Studio Pro 1.4.6 doğal olarak akan boya ile sıvı, sıvı, yarı saydam suluboya oluşturur. Gerçek dünya tekniklerini kullanan inanılmaz bir oluşturma sisteminin üzerine inşa edilen bu uygulama, ilk işi anında bir suluboya üreterek yapar, ardından bir dizi Kaydırıcı, Katman, Fırça, Renk Yıkama ve Sanatsal sonlandırma kullanarak resimlerinizi özelleştirmenizi sağlar . Sonuç: şeffaf parlaklık ve saf güzelliklerle dolu baskı kalitesi suluboyaları.

Watercolor Studio, doğal olarak akan boya ile sıvı, sıvı, yarı saydam suluboya oluşturur. Gerçek dünya tekniklerini kullanan inanılmaz bir oluşturma sisteminin üzerine inşa edilen bu uygulama, ilk işi anında bir suluboya üreterek yapar, ardından bir dizi Kaydırıcı, Katman, Fırça, Renk Yıkama ve Sanatsal sonlandırma kullanarak resimlerinizi özelleştirmenizi sağlar . Sonuç: şeffaf parlaklık ve saf güzelliklerle dolu baskı kalitesi suluboyaları.

Watercolor Studio, ilk suluboya oluşturmak için yapay zeka ve görüntü tanıma kullanır, ardından size hızlı ve kolay bir şekilde sonsuz varyasyonlar oluşturma yeteneği verir. Resimleri mürekkeple yıkayın, güzel bir sanatsal kaplama ekleyin, ayrıntılara fırçalayın ve hatta sıvı lekelerle sıçratın. Ayrıntılardan gölgelere, negatif boşluktan renklendirmeye kadar her şeyi kontrol edin. Sanatsal beceriye gerek yok!

İyi yürütülen bir suluboyaın güzelliği, kağıda boya şeffaflığından gelir. Ayrıca suluboya eşsiz serbest akış özellikleri geliyor. Watercolor Studio, türünün tek örneği bir Sıvı kaydırıcıyla bunu yapmayı kolaylaştırır. Hareket ettirdikçe, ultra ıslak bir stil için resim boyunca renk kanarlarken izleyin. Veya doğal olarak içeri doğru akan yerleşik pigment ve renk içeren kenarları tanımlamak için Islak Kenar kaydırıcısını kullanın.

Boya Katmanları, suluboya katmanlarını istifleyerek, renk yıkamalarını ve dokuyu karıştırarak ve ayrıntılı olarak fırçalayarak güzel ve benzersiz suluboya oluşturmanıza olanak tanır. Sanatsal beceriye gerek yok! Watercolor Studio’ya yerleştirilen her fotoğraf, ayarlar üzerinde tam kontrol ile otomatik olarak bir sulu boyaya dönüştürülür. Boyanın kağıt üzerinde ne yaptığı üzerinde tam kontrole sahip olmak harika olsa da, en güzel efektlerden bazıları deney sürecinde ortaya çıkar. Bu yüzden eğlenin ve çok dikkatli olmamaya çalışın. Alacağınız bazı tablolara hayran kalacaksınız.

Watercolor — Portre, gerçek bir suluboyaın tüm özelliklerine sahip ıslak kuru bir tablodur. Portre detaylarına ve gölgelerine ince ayar yapın, ardından konturları net ve renk tanımlı tutarken sıvı kaydırıcıyı kullanarak rengi düzleştirin.

Watercolor — Manzara, manzaralar için harika, soyut serbest akan ıslak ıslak boya tarzıdır. Birbirini akan renklerle gevşek bir ıslak suluboya resim için su ile doymuş gibi rastgele ayrıntıları yaymak için kullanın.

Mürekkep Yıkama, fotoğrafları bir ila üç renkten oluşan yumuşak, ince resimlere dönüştürür. Ultra mürekkepli resimler veya hafif monoton resimler oluşturmak için bir yıkama kütüphanesinden seçim yapın. Sanatsal karakterlerle dolu etkileyici bir parça için Renk Yıkama ve Anahat Katmanları ile birleştirin.

Liquefy, rengi seyreltmek ve kanamak için kullanılan şeffaf bir tabakadır. Sıvılaştırılmış Katmanı bir veya daha fazla katın üzerinde kullanın, ardından gerektiğinde alanları karıştırmak için sürekli hareketlerle fırçalayın. Bu ince efekt, suya batırılmış gerçek bir boya fırçası gibi alanları düzeltir.

Renk Yıkama, orijinal rengin bir kısmını veya tamamını korurken el yapımı renk yıkamalarını ve dokuları boyamaya harmanlar. Bunları ısıtmak, soğutmak veya boyama boyunca ışığı ve rengi ne kadar kontrol edebileceğinizi uygulamak için kullanın. Benzersiz sanat eserleri için yıkamaları Suluboya, Mürekkep Yıkama ve Anahat Katmanları ile birleştirmek için render modlarını kullanın.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

469 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.