Anasayfa » Mastering The Mix MIXROOM 1.0.0 macOS
Ses Düzenleme

Mastering The Mix MIXROOM 1.0.0 macOS


Hakkında

MIXROOM, ister vokal, ister synth, ister müziğiniz üzerinde ustalaşın, zenginlik ve netliğin mükemmel dengesini ayarlamanıza yardımcı olan akıllı bir EQ'dur.
MIXROOM sesinizi analiz eder ve sesinizi iyileştirmek için hangi frekansların ayarlanabileceğini gösterir. EQ hedef önerisi, sesinizi tercihinize göre ayarlayabileceğiniz sağlam bir başlangıç ​​noktası elde etmenize yardımcı olur. Temel Avantajlar mid Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum netlik ve şeffaflık sağlayan özel olarak tasarlanmış EQ filtreleri. ✓ Tahminde bulunmanız ve saniyeler içinde size profesyonel sonuçlar vermeniz için özel EQ hedef önerileri tür ve kanala ekleyin. Reference Referans parçaları içe aktararak kendi EQ hedeflerinizi oluşturun, böylece en sevdiğiniz parçaların sesine yaklaşabilirsiniz. Music Müziğinizde gerçek iyileştirmeler yaptığınızdan emin olmanıza yardımcı olmak için çıktı kazanımında seviye eşleme işaretçisi. Easily Kolayca ayarlanabilen EQ bantları ve orta taraf işlevselliği ile süper hızlı iş akışı. İna Retina 3D ve tamamen yeniden boyutlandırılabilir kullanıcı arayüzü ile net ve sürükleyici karıştırma deneyimi.
İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.