Anasayfa » Mate Translate 6.1.0 Mac OS X
Araçlar- Çeşitli

Mate Translate 6.1.0 Mac OS X


Hakkında

Çevirileri sayfalara durdurun ve Mate! Kullanmaya başlayın. Metni seçin ve herhangi bir uygulamayı çevirin. Mate'yi kullanan dünya çapında 550.000 kullanıcıya katılın. 103 dili öldürebilir! Herhangi bir uygulamada seçerek kelimeleri ve metinleri hızlı ve kolay bir şekilde çeviriniz. İfadelerinizin kendi sözlüğünü yaratın ve ihtiyacınız olduğunda diğer ülkelerden gelen kelimelerin bir sözlüğü var! Dilleri çevirmenize ve yalnızca Mate'u kullanmanıza yardımcı olacak birçok farklı uygulamayı kullanmayı bırakın! FARKLI DİLLER ÇEVİR • Mate, 103 dili anlıyor ve aynı zamanda kelimeleri doğru telaffuz etmeyi öğretiyor. • İspanyolca, Fransızca, Japonca, İtalyanca ve daha birçok kaynaktan çeviri alın! • Fonetik çeviri ve kelime ve metinlerin çevirisi. • Mate, kelimeleri ve metinleri daha hızlı aksan öğrenmenize yardımcı olacak şekilde telaffuz edebilir. ÖZEL AŞAMALAR SÖZLÜĞÜ OLUŞTURUN • dil öğrenenler ve gezginler! Her dilde sözcüklerin özel bir listesini oluşturun ve gerektiğinde kullanışlı tutun. • phrasebook Mate - Çevrimdışı olarak kullanılabilen kelimelerin listesini kolayca oluşturun ve düzenleyin. MATE KULLANIMIYLA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANIN • Safari'de bir makale okurken veya bir dokümanı Sayfalar'da düzenlerken web sayfalarının çevirisini durdurun. Ben sadece nerede olursanız olun Mate'i kullanırım! • Herhangi bir metni seçin ve içerik menüsü düğme çevirisinde bulunan “Çevir ile Çevir” seçeneğine basarak bir uygulama alın. Tüm cihazlarınızda SENKRONİZE ÇEVRİMİZİ • Tüm cihazlarınızdaki tüm verileri senkronize ve sözlükten koruyun. • Verilerinizi tüm iPhone'lar ve Mac tarayıcıları arasında otomatik olarak senkronize edin. Bir kelimeyi, bir kitabı ya da bir arkadaştan bir mesaj çevirmek için ihtiyacınız olan şey ne olursa olsun, dizge yok! Şimdi “Matéalo”, “Haydi dostum, sadece bu harika uygulamayı kullanın ve çevirinin web sayfalarını unutun.” Tüm çeviri ihtiyaçlarınız için Mate kullanın! Mate Hemen indirin ve asistanınızdan kesin çeviri alın!
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

19 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.