Anasayfa » Megaquarium 1.1.7 Mac
Simülasyon

Megaquarium 1.1.7 Mac


Hakkında

Big Pharma'nın yaratıcısından yepyeni bir ekonomik simülasyon oyunu geliyor. Megaquarium, klasik tema parkı yönetimi tycoon oyunlarının izlerini takip ediyor ve bir su sıkıntısı getiriyor!
 • Canlı bir simülasyon : Birkaç tankla ve en temel canlı hayvan hayvanlarıyla başlayarak, akvaryumunuzu yüzlerce konuk, onlarca personel ve her biri kendine has bir özen göstererek çok sayıda farklı su yaşam formuyla dolu bir büyük metropole dönüştüreceksiniz. Gereksinimler.
 • Sergilerinizi tasarlayın : Megaquarium, balık, köpekbalıkları, kabuklular, mercanlar, denizanası, diğer omurgasızlar ve hatta bir kaplumbağa gibi neredeyse 100 farklı deniz türüne sahiptir! Tanklarınızı tasarlarken, dekore ederken ve doldururken seçim yapmakta zorlanacaksınız.
 • İş için doğru personel : Doğru personel olmadan çok uzağa gidemezsiniz. Yeteneklerine ve gelecekteki potansiyellerine göre kimlerin işe alınacağını seçin. Çok disiplinli personelden oluşan bir ekip veya bir süper odaklı uzman ekibi yetiştirecek misiniz? Her bir stratejinin artılarını ve eksilerini tartmanız ve akvaryumunuz için doğru olanı hesaplamanız gerekir.
 • Yeni hayvanları ve teknolojiyi araştırın : Misafirler gösterilerinizi deneyimledikçe, yeni hayvan ve ekipmanları keşfetmek için atayabileceğiniz puanlar kazanacaksınız. Akvaryumunuzu geliştirmeye ve genişletmeye devam edin ve akvaryum endüstrisindeki en prestijli hayvanlara ve gösterilere kadar yükselin.
 • Finansmanınızı yönetin : En son balıklar harika görünebilir, ancak bunun akvaryumunuzun en alt çizgisi üzerindeki etkisini düşündünüz mü? Zor hayvanlar, yeni personelin işe alınmasını, pahalı balık yemi veya takviyeleri gerektirebilir ve en iyi tanklar ağır bir yatırımdır! Akvaryum küratörü olarak başarılı olmak için yaratıcılık ve ekonomide uzmanlaşmanız gerekir.
 • Konuklarınızı yönetin : Oturma, yemek, içecek ve tuvalet olanakları sağlayarak misafirlerinizi mutlu edin. Sonra ziyaretlerinin sonunda, kazancınızı artırmak için hediyelik eşya dükkanına yönlendirin!
 • Küratör okulu : Kariyerinize bir akvaryum tasarlama ve yönetme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceğiniz kampanya modunda başlayın. 10 seviyenin her biri, benzersiz oyun koşulları ve hedefleri olan bir akvaryum inşa etmenize meydan okurken, yeni özellikler ve kavramlar yol boyunca açıklanmaktadır.
 • Sandbox'a dalın : Daha sonra özelleştirilebilir ayarlar ve rastgele bir meydan okuma jeneratörü ile neredeyse sınırsız balıklarla ilgili oyun bulabileceğiniz sanal alan modunu keşfedin!
 • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor : Verimsiz bir akvaryum işletmek kolaydır. Gerçekten büyüyüp en büyük zorluklarla başa çıkmak için, yanal bir düşünme beynine ve detaylara dikkat etmeye ihtiyacınız olacak. Hayvanlarınızı yiyecek türüne, su kalitesine veya tamamen başka bir şeye göre gruplandırır mısınız? Ekipmanlarınızı merkezi bir göbeğe pompalar kullanarak mı yerleştireceksiniz veya bölgeyi imar sistemine sokarak mı yaymalısınız? Ziyaretçilerin tanklarınızı bulabilmesi ve personelin bunlara kolayca erişebilmesi için yerleşiminizi nasıl optimize edersiniz?
Megaquarium'ta verdiğiniz her kararın bir sonucu var. Seçtiğiniz hayvanlar, filtreler, tanklar, personel ve yerleşim düzeni birbirlerinin üzerinde ince ve çok geniş etkilere sahiptir. Deney, ayar, öğren, tekrar uygula ve en önemlisi eğlen!
Özellikleri

 • 10 seviye 'oyunu öğren' kampanyası
 • Tam özelleştirme ve rastgele mücadele oluşturucu içeren sanal alan modu
 • Her biri kendine özgü bakım gereksinimi ile keşfedebilecek 97 tür hayvan
 • Filtreler, süzgeçler, nitrat reaktörleri, soğutucular, ısıtıcılar, yemek kutuları, ekipman istasyonları, kapılar, kapılar, yiyecek ve içecek dağıtıcıları, balon standları, dekorasyonlar, boya ve daha fazlasını içeren 100'den fazla nesne!
 • Puanınızı daha da artırmak için personelin konuya, zamana ve sıklığa değinmesini planlayın!
 • Hediyelik eşya ve misafir tesisleri
 • Tam özellikli tema ve dekorasyon sistemi
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: OSX 10.10  İşlemci türü ve hızı: 64 Bit Intel  RAM minimum: 8 GB 
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

530 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.