Anasayfa » Factorio 0.17.62 Mac
Simülasyon

Factorio 0.17.62 Mac


Hakkında

Factorio 0.17.62, fabrikalar kurduğunuz ve sürdürdüğünüz bir oyundur. Madencilik kaynakları, teknolojiler araştırmak, altyapı inşa etmek, üretimi otomatikleştirmek ve düşmanlarla savaşmak olacaksınız. Başlangıçta kendinizi ağaçlar, madencilik cevherleri doğrama ve mekanik kollar ve taşıma kayışlarını elle üretme bulacaksınız, ancak kısa sürede büyük güneş alanlarına, petrol arıtma ve çatlama, inşaat ve lojistik üretimine ve dağıtımına sahip endüstriyel bir güç merkezi haline gelebilirsiniz. Robotlar, tüm kaynak ihtiyaçlarınız için. Bununla birlikte, gezegenin kaynaklarının bu ağır sömürüsü yerel halkla iyi bir şekilde oturmuyor, bu yüzden kendinizi ve makine imparatorluğunuzu savunmaya hazır olmalısınız. Kooperatif Multiplayer'da diğer oyuncularla güçlere katılın, büyük fabrikalar yaratın, arkadaşlarınızla ortaklaşa çalışın ve görevlendirin. Küçük tweak ve yardımcı modlardan oyun revizyonlarına kadar eğlencenizi arttırmak için modlar ekleyin, Factorio'nun temel ilkesi Modding desteği, dünyanın dört bir yanından içerik yaratıcılarının ilginç ve yenilikçi özellikler tasarlamasına olanak tanıdı. Çekirdek oyun freeplay senaryosu biçiminde olsa da, ücretsiz DLC olarak sunulan Senaryo paketi biçiminde bir dizi ilginç zorluk var. Hoşunuza giden herhangi bir harita veya senaryo bulamazsanız, oyun içi Harita Düzenleyicisi ile kendiniz bir tane oluşturabilir, varlıkları, düşmanları ve araziyi istediğiniz şekilde yerleştirebilir ve hatta yapmak için kendi özel komut dosyanızı ekleyebilirsiniz ilginç bir oyun.
Özellikleri

Diller:  İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Katalanca, Portekizce, Yunanca, Türkçe, Arapça, İbranice, Macarca, Almanca, Felemenkçe, Frizce, Danca, Norveççe, Fince, İsveççe, Lehçe, Romence, Çekçe, Rusça, Sırpça, Belarusça, Bulgarca, Estonca, Litvanca, Letonca, Ukraynaca, Japonca, Çince, Korece, Tayca, Vietnamca, Afrikalılar, Esperanto. Sürüm:  DRM Free Alpha v0.17.62 resmi web sitesinden (02.08.2019)
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.10+  İşlemci türü (ler) ve hız: Çift çekirdekli 3Ghz +  RAM minimum: 4GB  Video RAM: 512MB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.19 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.