Anasayfa » Distrust Mac OS X
Simülasyon

Distrust Mac OS X


Hakkında

Bir helikopter kazası, Arctic üssünün yakınında bir grup kaşif bıraktı. Geri dönüş yolunu bulmaya çalıştıklarında, tek yaptıkları, kabus senaryosunun derinlerine iniyor. Uykudayken, hayatlarını vücutlarından emen korkunç bir gücü cezbetirler, ancak ne kadar uzun süre bitkinlikle savaşıp uyanık kalırsa, hayatta kalma ihtimalleri o kadar düşük olur ... Hayatta kalanlar, yorgunluğu ölmeden saklamak için yeterince uykudan geçtikçe, yavaşça delirip sonunda duyularına güvenemeyecekleri noktaya ulaşıyorlar. Zamanla gerçek ile halisülasyon arasındaki farkı bile anlayamıyorlar. Hayatta kalanları rastgele oluşturulan bir Arctic üssü aracılığıyla yönlendirin, şiddetli iklimin üstesinden gelin ve anlaşılmaz olanla savaşın!
Özellikleri

  • Aşırı bir iklimi içeren oyun
  • Rastgele oluşturulan düzeyler
  • Benzersiz beceri ve yetenekleri olan + 15 karakter
  • Görev süreleri, oyun etkinlikleri ve çizelgelerin katlanması
  • Gerçekliğin algılanışı değişti: gördüğünüze güvenemezsiniz
Sistem Gereksinimleri

OS version: 10.9 Processor type(s) & speed: Core i3 2.00GHz RAM minimum: 4 GB Video RAM: 1 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.19 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.