Anasayfa » Memory Clean 3 v1.0.10 Mac OS X
Bakım - Temizlik

Memory Clean 3 v1.0.10 Mac OS X


Hakkında

Memory Clean 3, Mac belleğinizi optimize etmek için kesinlikle harika, son derece güçlü ve süper bir uygulamadır. Uygulama, yeni bir sistem yeniden başlatma duygusunu çoğaltıyor ve Mac'inizin sorunsuz çalışmasını sağlamaya yardımcı oluyor. Nasıl çalışır Uygulama, Mac'inizin etkin olmayan belleğini temizleyerek çalışır ve en kısa sürede tekrar kullanmayacağınız bir bellek dolaşımını kapattığınızda en iyi şekilde kullanılır. Gereksiz belleği boşaltarak, diğer uygulamaların avantajlarından faydalanabilmeniz için daha fazla bellek sağlayabilirsiniz. Bellek bloklarını keşfedin Memory Clean 3, hangi uygulamaların Mac'inizde en fazla bellek kullandığını ve bunları kapattıktan sonra otomatik olarak belleği kurtarabileceğini bildirmenizi sağlar. Etkin olmayan uygulama bildirimleri Belirli bir süre kullanılmayan açılmış uygulamaları size bildirmek için Bellek Temizleme 3'ünü etkinleştirebilirsiniz. Bellek kullanımını azaltmak için bu etkin olmayan uygulamaları kapatabilirsiniz.
Özellikleri

  • Bellek temizleme
  • Uygulamaları izleme
  • Anlık takip
  • Bellek boşaltma
  • Sistem hızlandırma
  • Performans artırma
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.