Anasayfa » iClock Pro 5.6
Araçlar- Çeşitli

iClock Pro 5.6


Hakkında

iClock - Sadece bir saat çubuğu menüsü daha kullanışlı ve güçlü. Menü çubuğundaki sınırlı bir sürenin uygulamasını dünyanın herhangi bir şehrinde geçerli saat / tarihin bir menüsü, herhangi bir formatta saat ve tarih, yazı tipi veya renk, anlık takvim, kronometre, ay evresi, değişken saatler, Yerel IP, tarih farkı hesaplayıcısı, uygulama menüsü, alarmlar ve zamanlayıcı '5 alır', çalışırken zaman zaman ara vermenizi hatırlatır.
Özellikleri

- Menü çubuğundaki gün / tarih / saati farklı yazı tipleri / renkler / biçimlerde görün. İstediğiniz şekilde kişiselleştirin. - İstenilen alanlar olarak dünyanın birçok yerinde Zaman / Tarih'e kolayca erişilebilen ve Zaman / Tarih'e kolay erişilen menü sisteminin bir görüntüsünü sunar. - İsteğe bağlı olarak, stok portföyünüzü gerçek zamanlı güncellemeler ile görmek için menü çubuğundaki tarih / saati tıklayın. - Eskiden Mac OS 9'daki uygulama menüsü. Intel, Rosetta'da hangi uygulamaların çalıştığını gösterir - Tek bir tıklamayla yapılandırılabilen alarmlar / zamanlayıcılar. Asla başka bir randevuyu kaçırmayın - web bilgileri, kronometre ve anında kullanılabilir hesap makinesi. - İnsanları istediğiniz kadar zaman dilimine bağlamak için en iyi zaman olan bir hesap makinesi saat dilimi verir - Menü çubuğundan erişilebilir çevrimiçi takvimin bulunduğu bir liste - Çalıştığınız kişileri / şirketleri doğrudan adres defterinden ekleyin - Dünyadaki ülkeler için arama kodları verin. - Zaman 12 veya 24 saat. - iClock Takvim doğum günlerini gösterir Adres Defteri Apple ve iCalendar bağlantıları - iClock Takvim diğer pencerelerin üstünde veya altında yüzebilir ve saydamlığını ayarlayabilir - iClock Takvim arka plan resimlerini kabul eder - .Mac kullanarak diğer Mac ile senkronize et . Takvim, doğrudan güncellenen iCal, Meeting Maker, Oracle, şimdi güncellenen ve Palm Desktop - istediğiniz zaman güncellenen menubardaki uygun hisse portföyüne gitmek için iClock takvimi .
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

32 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.