Anasayfa » Metronome M1 v1.2 Mac OS X
Ses Düzenleme

Metronome M1 v1.2 Mac OS X


Hakkında

Metronom M1, Mac için basit ve son derece kolay kullanım sunan bir metronom uygulamasıdır. Metronom derken, bir ses dosyasının hızını ve bazı detaylarını ayarlayabildiğiniz sisteme bu ad veriliyor. Bir metronomdan herkesin ihtiyaç duyacağı en önemli özelliklerle birlikte gelir. Metronome M1'in basit ve temiz kullanıcı arayüzü, uygulamayı keşfetmek için herhangi bir zamanı harcamak zorunda kalmadan yeteneklerinizi hemen uygulamanıza olanak sağlar. Metronom M1, Grave'den Prestissimo'ya kadar, Lento, Largo, Adagio, Andante, Moderato, Allegro, Vivace ve Presto gibi tüm popüler stilleri kapsayan 30-300 BPM arasında geniş bir tempo aralığını destekliyor. "Tap Tempo" özelliği, bir düğmeye dokunmanın kolaylığı ile istediğiniz tempoyu hızla ayarlamanızı sağlar. İlk ritmindeki aksanı kapatma seçeneği vardır. Ayrıca, vuruşların anahtarını ayarlamanızı sağlar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.