Anasayfa » Mettle Mantra 2.0 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Mettle Mantra 2.0 MacOS


Hakkında

Çekimlerinizi gerçeküstü ve fantastik animasyonlara dönüştürün. After Effects ve Premiere Pro.

Mantra V2'de YENİ:

• Mantra ObjX - Popüler 3D formatlarını (alembic, fbx, obj, glTF, USDZ) içe aktarın, materyalleri değiştirin ve AR Players - Adobe Aero ve Apple Reality Composer tarafından desteklenen AR destekli USDZ ve glTF formatlarında dışa aktarın.

• Güncellenmiş “Mantra Spherify”  - AR'de kullanılmak üzere 360 ° hareketsiz görüntüleri veya görüntüleri 3D kürelere (portallar) dönüştürün. Kürelerin ön ve arka tarafı için farklı bir görüntü kullanın. Tam RGBA desteği içerir. Adobe Aero ve Reality Composer gibi AR oynatıcılarda kullanım için USDZ ve glTF formatında dışa aktarın. AR oyuncularında portal olarak kullanmak için küreler oluşturun.

• Güncellenmiş Mantra Graphix  - 2D grafikleri 3D şekillere, logolara ve metne ekstrüzyon yaparak geometri oluşturun. Adobe Aero ve Reality Composer gibi AR oynatıcılarda kullanım için USDZ ve glTF formatında dışa aktarın.

Özellikleri

•  360 / VR + Düz Stilizasyon VFX - Düz ve 360 ​​° çekim / görüntülerinizi inanılmaz stilizasyon FX setimizle dönüştürün. • Düğüm Tabanlı Panel  - Komut dosyası gerekmez! Birleştirme ve efektler için sürükleyip bırakın. • Otokeaktif özellikler: Sese  bağlı FX • Desteklenen Formatlar -  Düz, 360 ° Monoskopik ve Stereoskopik O / U + SBS.

• Küre Önizleme - FX'inizi bir kürenin içinde ve dışında görün. Etkilerinizin gerçek zamanlıya nasıl yakın göründüğünü hızlı bir şekilde görün.

  After Effects ve Premiere Pro'daki Sürükleyici araçlarla uyumludur .

İndirme Linkleri

Turbobit

187 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.