Ofis

Microsoft Office for Mac 2016 v16.16.21 VL


Hakkında

Mac için tasarlanmış olan Microsoft Office 2016 sizlerle. Geçtiğimiz yıl çıkış yaptığından bu yana ses getiren ofis yazılımı, içerdiği benzersiz araçlar ile iş akışınızı hızlandırır ve vazgeçilmez bir parçanız haline gelir. Gelişmiş özellikleri ve entegrasyon seçenekleri ile mail gönderin. Yeni belgeler oluşturun. Tablo hesaplamaları yapın. Veri tabanları oluşturun ve görüntüleyin. Benzersiz ve bütünleşik yapısı ile daha önce hiç olmadığı kadar kolay çalışın ve zamandan tasarruf sağlayın. Tablet ve telefon gibi çeşitli cihazlarınıza bağlı kalın, senkronize çalışın.

Herhangi bir zamanda çalışın
Mükemmel görünümlü belgeler oluşturun, net fikirler edinin ve her yerde, her zaman güvenle sunun. Tablet, telefon ve web için sağlam Office uygulamaları ile, ihtiyacınız olduğunda bir tık ötenizde.

Ekip çalışması için tasarlandı
Dokümanları, sunuları ve notları paylaşmak, incelemek ve kopyalamak için entegre araçlar ile birlikte çalışarak daha fazla iş yapın. İş akışınızı hızlandırın ve ekip çalışmalarınıza katkı sağlayın.

Özellikleri

  • Kolay kullanım
  • Belge oluşturma, düzenleme ve kayıt seçenekleri
  • Gelişmiş office kelime işlemci motoru
  • Excel ile tablo oluşturun
  • Sunum hazırlayın
  • Basit arayüz, göz yormayan renk seçenekleri
Sistem Gereksinimleri

Sistem: Mac OS X 10.10 veya daha yenisi
İşlemci: Intel

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.70 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.