Ofis

Microsoft Powerpoint 2019 VL v16.43 Türkçe MacOS


Hakkında

Düşüncelerinizi kendi dijital dizüstü bilgisayarınızdan kullanın. Herhangi bir cihazdan erişebileceğiniz dijital dizüstü bilgisayarlar ile fikirlerinizi yakalayın, düzenleyin ve paylaşın. Etiketlerini izleyen, yazılı notlarınızı endeksleyen ve resimlerdeki ve el yazısı notlardaki metni tanıyan güçlü bir arama motoruyla işleri hızla bulun. Kalın, italik, altı çizili, vurgulayın, dosya, resim ve tablo ekleyin: notlarınızı istediğiniz gibi biçimlendirin. Kitapları arkadaşlarınızla, ailenizle veya meslektaşlarınızla kolayca paylaşın; böylece herkes seyahat planları, ev işleri veya iş projeleri üzerinde birlikte çalışabilir.

Diller:  İngilizce, Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe

Özellikleri

– iş parçacığı olan yorumlar, ilgili metnin yanında yararlı tartışmalar yapmanızı sağlar.
– Varyant temasını, bir tema için farklı renk şemalarını kullanarak sunumunuzun tarzını değiştirin.
– Presenter View, yalnızca sunumu büyük ekranda izleyicilerinize yansıtırken mevcut slaydı, bir sonraki slaydı, konuşmacı notlarını ve Mac’inizdeki bir zamanlayıcıyı gösteren, güvenle sunabileceğiniz araçlar sunar.
– Animasyon paneli, animasyonları tasarlamanıza ve ayarlamanıza yardımcı olur.
– Birlikte yazma, aynı PowerPoint sunumunda birden fazla kişinin aynı anda çalışmasına izin verir.
– Çatışma çözme görünümü, çatışmalardaki değişiklikleri görsel olarak karşılaştırmanıza izin verir; böylece neyin tutulacağına kolayca karar verebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

695 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.