Anasayfa » Notebooks 2.1.1 macOS
Ofis

Notebooks 2.1.1 macOS


Hakkında

Notebooks 2.1.1  ihtiyacınız olan tek dizüstü bilgisayardır. Hayatın ayrıntılarını yazmak, saklamak ve yapılandırmak için ihtiyacınız olduğu kadar çok kitap oluşturmanıza izin verir ve tüm dergiler, fikirler, notlar, taslaklar ve günlükler için değil, aynı zamanda projeleriniz, göreviniz için de tek ve tek depo olacaktır. listeler, belgeler, dosyalar ve yakın tutmak istediğiniz her şey.
Dizüstü bilgisayarlar neredeyse her tür belgeyi saklar ve görüntüler: düz metin ve biçimlendirilmiş metin, PDF, web sayfaları, MS Office veya iWork belgeleri, fotoğraflar, videolar, müzik ve çok daha fazlası. Genellikle yazdıracağınız ve dosyalayacağınız her şey artık toplu eklemeden doğrudan Not Defterlerine girebilir. Defterler ayrıca görev listelerinizi saklar ve tamamladıktan sonra yapılacakları işaretlemenizi sağlar. Projelerinizi, işlenmelerini kolaylaştıran iç içe alt projelere bölün ve elbette Defterler'de de bulunan referans kitaplığınıza çapraz referans verin. Yani, bir şeyler yazmanız veya bir şeyler aramanız gerekse, Notebooks gidilecek yer.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.