Anasayfa » Mirror for Grundig TV 3.6 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Mirror for Grundig TV 3.6 MacOS


Hakkında

Mac'i Grundig TV'ye Ekran Yansıtma. MacOS cihazınızdan TV'ye 5 dakikadan kısa sürede yayınlayın. AirBeamTV ayna uygulamalarıyla videoları ve fotoğrafları kablosuz olarak görüntüleyin.
Özellikleri

Mac'inizi Bugün Grundig TV'ye Bağlayın! Mac'ten Grundig Smart TV'ye yayın yapmak mı istiyorsunuz? Gösterileri, filmleri ve videoları büyük ekranda izlemek için Apple TV veya AirPlay gibi pahalı donanımlara ihtiyacınız yok. AirBeamTV'nin “Mirror for Grundig TV” gibi Ekran Yansıtma uygulamaları, MacBook uygulamalarınızı ve videolarınızı Grundig TV'nizde kablosuz olarak görüntüler, ekstra bir ekipman gerekmez. Mac'inizi Büyük Ekranda İzleyin MacBook Pro veya MacBook Air'inizden şovları veya videoları zaten izleyebilirsiniz. Ama neden küçük ekranla yetinelim? Mac'inizi bir Grundig Smart TV'ye yansıtmak, "Mirror for Grundig TV" uygulamasıyla mümkündür. Dizüstü bilgisayarınızın ekranını kablosuz olarak televizyonunuza yansıtın. AirBeamTV'nin “Grundig TV için Yansıtma”, en yüksek kalitede görüntüleme için Mac'inizi Grundig Android TV modelleri de dahil olmak üzere Grundig TV'ye yayınlamak için gelişmiş bir Ekran Yansıtma uygulaması olarak öne çıkıyor. Uygulamayı MacBook'unuza indirin ve "Yansıtmayı Başlatın". Mac Ekranını TV'ye Yayınlayın AirBeamTV ile Mac'inizi anında Grundig Smart TV'lere yansıtın. Artık herkes büyük ekranda şovları ve filmleri izleyebilir! Mirror for Grundig TV uygulamasını indirin, ardından Mac ekranınızı anında TV'nizde yayınlayın. Pahalı donanımlara ihtiyaç duymadan ekranınız televizyonunuzda “canlı” görünecektir. Filmleri ve Videoları Yayınlayın En sevdiğiniz tüm filmleri ve videoları Grundig TV'nizde izleyin. AirBeamTV, Hulu, YouTube ve Netflix gibi popüler akış platformlarıyla çalışır, böylece tek bir tıklamayla Grundig TV'nizden videolar, şovlar ve filmler izleyebilirsiniz. Uygulamayı MacBook'unuza indirin, "Yansıtmayı Başlat"a tıklayın ve dizüstü bilgisayarınızın ekranı TV'nizde yüksek çözünürlüklü olarak görüntülenecektir. Sunumları TV'de Gösterin Sunumları, Mac'inizi Grundig TV'ye kablosuz olarak ekran yayınlayarak yayınlayabilirsiniz. İş sunumlarını paylaşın veya arkadaşlarınıza ve ailenize son tatilinizin bir fotoğraf slayt gösterisini gösterin. Mac için Ekran Yansıtma, Zoom toplantılarını ve konferans görüşmelerini de yayınlar, böylece odadaki herkes katılabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: mac OS 10.12 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.