Anasayfa » Moglyph FX 2.0.4 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Moglyph FX 2.0.4 macOS


Hakkında

Moglyph FX 2.0.4 Cinema4D'nin Mograph modülünde olduğu gibi prosedürel olarak glif klonları oluşturun ve hareketlendirin. Bir metin katmanında neler yaratacağınıza inanmayacaksınız! C4D kullanıcıları tarafından iyi bilinen Mograph, hala en güçlü ve sağlam prosedürel klonlama ve animasyon modüllerinden biri olmaya devam ediyor. AfterEffects kullanıcıları, her AfterEffects CC sürümüyle birlikte gelen Cinema 4D Lite sürümüyle gelen “Kırılma” ve 2 “Efektörler” (Düz ve Rastgele) sayesinde gücünün bir miktarını ücretsiz olarak tadabilirler. Ancak, en ilginç araç hala eksik olduğundan, kesinlikle sınırlıdır ve sinir bozucu olur: CLONER! Bir hareket tasarımcısının projelerinde benzer grafik şekillerinden oluşan bir demet, bazen düzinelerce art arda çoğaltması ve canlandırması gerekir? Elbette tasarımlarınızı anahtar karelerle canlandırabilir, daha sonra onları çoğaltabilir, zaman kaymasıyla sıralayabilirsiniz… ama zaman alıcı ve tüm animasyonu daha sonra değiştirmeniz istenirse ne olur? Müşteriniz gerçekten memnun kalana kadar, tüm süreci tekrar tekrar yapmanız gerekecek! Bazı mevcut araçlar, bu süreci daha verimli ve daha az sıkıcı hale getirmeyi amaçlamaktadır, ancak yine de zaman çizelgenizde yinelenen çok sayıda katmanla karşılaşırsınız ve iyi bir zaman çizelgesi tutmayı tercih etmeyenler, aynı Cinema4D'de olduğu gibi nesnelerin düzenini korumak için yalnızca nesne hiyerarşilerini dağıtabileceğiniz veya kapatabileceğiniz yerler.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.